Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785346
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δευτέρα μεσημέρι και βρέθηκα στο εν λόγω μαγαζί. Με υποδέχτηκε η Ζανα και μου είπε για τα προγράμματα δείχνοντας μου και μια μια τις κοπέλες. Πήρα ένα μελαχρινο μωρό με υπέροχες βυζαρες για nuru.
Πήγαμε μαζί στο δωμάτιο κάναμε μπάνιο και μετά ξαπλωσα στο στρώμα για να ξεκινήσει το boby to body με το σώμα και τις βυζαρες της Αλεξίας. Τα βυζια της γλυστραγανε εκπληκτικά λόγω και του καυτου τζελ που με είχε πασαληψει. Πάνω απο μια ώρα body to body και μου είχε γίνει κάγκελο δεν άντεχα άλλο την καυλα οπότε μου πέρασε προφυλακτικο και ανέβηκε απο πάνω μέσα στην καυλα που είχε απο το τριψιμο του νινιου της και του δώσαμε και κατάλαβε. Στην συνέχεια ντουζακι ξεπλυνε ο ένας τον άλλον και βουρ για δεύτερο γύρο όπου ξεκινάει και μου παίρνει μια ακαποτη το κάτι άλλο γυρίζει και σε στάση 69 και αρχίζω να της περιποιούμε το νινακι της το οποίο ήταν ξυρισμένο και μοσχοβολουσε. Η καυλα επέστρεψε σε εκείνη αλλά και σε εμένα οπότε ξανά ανέβηκε απάνω μου μέχρι που ξανατελείωσα. Ξανά ντουζάκι τα δυο μας και μετά αποχώρηση. Αλεξία θα ξαναερθω σύντομα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 12, 2013
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού