Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785185
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη έγινε Τετάρτη απόγευμα γύρω στις έξι παρά , με υποδέχτηκε η Λία , προσφέρθηκε να με κεράσει κάτι , δεν ήθελα και αφού έκανε σχόλιο για το χαμόγελο μου μου είπε να φωνάξει τα κορίτσια , παρέλαση από 8-9 κοπέλες ενώ και 2-3 δεν τις είδα διότι ήταν στο δωμάτιο , όταν παρέλασε και η τελευταία διαθέσιμη κοπέλα ήρθε η Ζάνα , αφού χαιρετηθήκαμε και αφού στην κυριολεξία δέχτηκα βροχή από κομπλιμέντα την ρώτησα για την Εμι(δούλευε και πριν 2 χρόνια περίπου όταν το μαγαζί ήταν στον πάνω όροφο)μου έδωσε το πράσινο φώς και με οδήγησε σε δωμάτιο , εκεί τα είπαμε και πάλι για κανά 5λέπτο , ήρθε και η Εμι με ρώτησε αν θα κάνω ντουζάκι , μου είπε κάνε και τα λέμε σε λίγο , στο δωμάτιο που πέρασα σήμερα εκτός από την ντουζιέρα διέθετε και τζακούζι , ο χώρος του δωματίου πολύ καλός όπως και το άλλο δωμάτιο που είχα περάσει την άλλη φορά , πολύ καλός φωτισμός που τον ρυθμίζεις από τον ροοστάτη με χαλαρωτική μουσική ενώ το δωμάτιο ήταν ευωδιαστό , έκανε το μπανάκι μου και ξάπλωσα μπρούμυτα στο μασαζοκρέβατο , ήρθε η Εμι και με ρώτησε εάν είμαι έτοιμος..μιλήσαμε λίγο αρχικά , διότι μετά κατά την διάρκεια του μασάζ δεν είχα όρεξη για κουβέντα αλλά να χαλαρώσω και να το απολάυσω , η Εμί είναι μια ξανθιά κοντή κοπελίτσα 22 χρονών με κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι και 2άρι σφιχτό και στητό βυζάκι , έχει και τατού ένα όνομα στον αυχένα της , άρχισε το μασάζ από τα πόδια όπου ασχολήθηκε σχολαστικά και με τα δύο , μετά ανέβηκε πάνω στο μασαζοκρεβατο για να ασχοληθεί με μέση και πλάτη , ύστερα ήρθε από μπροστά μου και ασχολήθηκε με τους ώμους , καλό το μασαζ της αλλά δεν ασχολήθηκε καθόλου με τα χέρια , πάνω που πήγε να με πάρει ο ύπνος με ρώτησε αν κοιμάμαι και γέλασε , ανέβηκε από πάνω μου και έκανε κάτι σαν btb…με ρώτησε αν θέλω να γυρίσω , γύρισα την έφερα πάνω μου και άρχισα να φυλάω τα βυζάκια της και τον λαιμό της , τα γλωσσόφιλα τα αποφεύγει και απλά φιλάει πεταχτά στα χείλη , ξάπλωσα και άρχισε να με φιλάει στο στήθος και κατέβαινε προς τα κάτω , έπιασε τον πούτσο μου και τον έβαλε στο στόμα της , άρχισε να γλύφει στην αρχή αργά και βασανιστικά ενώ είχε καρφώσει το βλέμμα της στο βλέμμα μου και με κοιτούσε έντονα αλλά και λάγνα , μετα έπιανε με το χέρι της ένα ένα τα αρχίδια μου και έγλυφε και αυτά , μετά έγινε πιο έντονο το γλείψιμο της , σηκωθήκαμε όρθιοι , γονατιστή μπροστά μου συνέχιζε να μου παίρνει πίπα , την σήκωσα και την έστησα όρθια να ακουμπα στο κρεβάτι και πήγα από πίσω της και της έγλυφα το μουνάκι της και την κωλουρυπίδα της , την σήκωσα και την έβαλα ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού , της σήκωσα λίγο τα πόδια και άρχισα να την γλύφω , φαινόταν να της αρέσει ενώ έτσι όπως της είχα σηκώσει τα πόδια της με τα πατουσάκια της μου έτριβε τους ώμους , πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού , μετά την σήκωσα στα όρθια αλλά σε αυτή την στάση δεν μείναμε για πολύ διότι γλιστρούσαμε από τα λάδια , μετά για λίγο πισωκολλητα , μετά έκατσα στην μικρή πολυθρόνα , έβγαλα το προφυλακτικό και της τον έδωσα στο στόμα όπου έδωσε πάλι ένα μικρό ρεσιτάλ πίπας και γλείψιμο αρχιδιών ,όταν ένιωσε τα πρώτα σκάγια να σκάνε στο στόμα της έβγαλε αμέσως τον πούτσο μου και τον έστρεψε προς τα βυζάκια της και τελείωσα εκεί και όχι στο στοματάκι της , γενικά ήταν καλή και μου θύμισε κάπως το παλιό μου στανταράκι την Σόνια , μου ζήτησε να κάνει πρώτη μπάνιο , μετά έκανα και εγώ , πλήρωσα χαιρετηθήκαμε και έφυγα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 14, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έμμυ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.761
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού