Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 7 10
Μασατζίδικα 62495
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τώρα που η αγαπητή Χρύσα αποφάσισε να κρεμάσει τη φανέλα της, πιστεύω οτι θα πρέπει να καταθέσω μία ακόμα κριτική για αυτήν, αφού στην προηγούμενη , πρώτη επίσκεψή μου, μάλλον την είχα αδικήσει.
Καταρχήν, η ημερομηνία είναι ενδεικτική, αφού η κοπέλα έχει αποχωρήσει απο το Σ 10.
Μετά την απογοητευτική πρώτη επίσκεψή μου (βλ. προηγούμενη κριτική), μπήκα στον πειρασμό να την τιμήσω και πάλι, αφού ανεξάρτητα απο τις υπηρεσίες της είναι κορμάρα απο τις λίγες που βρίσκεις σε μασάζ.
Της εξήγησα εξ αρχής οτι δεν είχα μείνει ικανοποιημένος την πρώτη φορά και με αποζημίωσε με το παραπάνω.
Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες που νομίζω οτι δεν χρειάζονται, αλλά θα ομολογήσω οτι η κοπέλα ήταν φωτιά και λάβρα κατά τη συνάντησή μας και σε όλες τις υπόλοιπες που ακολούθησαν.
Έκανε τα πάντα για να με αφήσει ικανοποιημένο και τώρα που ήρθε νομοτελειακά η ώρα της απόσυρσης, οφείλω να την ευχαριστήσω εκ μέρους όλων των τυχερών που τη γνώρισαν και να της ευχηθώ τα καλύτερα.
Χρύσα, αν διαβάζεις, που υποθέτω οτι το κάνεις, όλοι εμείς που σε αγαπήσαμε ειλικρινά και ανιδιοτελώς και σου καταθέσαμε τον οβολό μας και ... ό,τι άλλο (Χαμόγελο), Σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ (thanks for the memories) και σου ευχόμαστε καλή αντάμωση.Γερο-μύστης
ΥΣΤ: Αν πάντως δεν έχεις αποχωρήσει πλήρως απο τον χώρο του μασάζ, το τηλέφωνό σου, ή/και πληροφορίες για τον χώρο όπου ενδεχομένως εργάζεσαι, θα ήταν ευπρόσδεκτο σε πμ, for old time's sake!Μεγάλο χαμόγελο
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2013
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Χρύσα
DSK_ 4.7.2008
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
670
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Αυγούστου, 2013
Ποιο είναι το nick της Χρύσας στο φόρουμ;
13 Αυγούστου, 2013
Χρύσα, κι έγω θέλω τηλέφωνο .Έρωτας
10 Ιουνίου, 2014
kanena update εχουμε για το συγκεκριμενο μαγαζι?
βλεπω εχει βγαλει και προσφορουλα στο groupon...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3