Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785538
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μεσημεριανή καταδρομική με τον kervera στο Ζανόσπιτο
οι κορασίδες πολλές εγώ διάλεξα την Ξένια γιατί ήταν πιο κοντά στα γούστα μου δηλαδή :

νεαρά φαίνεται γύρο στα 25 αλλα είναι ελαφρώς μεγαλύτερη κατά δήλωση της

καστανό κορίτσι με όμορφο προσωπάκι και πολύ ωραίο σώμα ίσος το καλύτερο από όσες είδαμε

ύψος γύρο στο 1,65 -1,70 χωρίς τα τακούνια μικρό ελαφρώς πεσμένο βυζάκι και ωραίο κόλο

ξεκίνημα με μασάζ μετά το απαραίτητο ντουζάκη εκείνη έβγαλε την ρόμπα και εμφανίστηκε το καλλίγραμμο σωματάκι της
αρκετή ώρα μασάζ με ρώτησε αν θέλω χαλαρωτικό η δυνατό διάλεξα το δυνατό αλλα ούτε κατά διάνοια δεν ήταν δυνατό η κοπέλα έχει κάποιες γνώσης από μασάζ αλλα αυτό δεν ήταν το ζητούμενο

ενώ όλοι την διάρκεια του μασάζ κουβεντιάζαμε για πολλά και διαφορα

στο μπριζόλιασμα είχαμε ξεκίνημα με αρκετά προκαταρκτικά γλειψίματα σε όλο το σώμα και φιλια παντού εκατέρωθεν

εδώ μια σημείωση ότι η κοπέλα από τα λεγόμενα της δεν κάνει ακάποτα ενώ ξέρει ότι οι πιο πολλές κοπέλες το κάνουν αυτή κοιτάει τον εαυτό και δεν της ενδιαφέρει τη κάνουν οι υπόλοιπες

ξεκίνημα λοιπόν στην πίπα με ένα αρκετά μεγάλο χρονικά πέρασμα από τα a@@@@ια με καραμέλωμα και χηρομαλάξης
πέρασμα προφυλαχτικού
χωρίς ερώτηση για την πίπα αρκετά καλή σίγουρα όχι η καλύτερη αλλα υποφερτή

πρώτη στάση στο sex εκείνη από επάνω σε αργούς αισθησιακούς ρυθμούς με αγκαλιές φιλια και γλειψίματα

αλλαγή στα τέσσερα με πολύ καλο στήσιμο για τα δεδομένα του msazokrevatou αρκετά καλή αίσθηση στο στενό νινάκι της ενώ με τα πόδια της μου χάιδευε τα αρ@@@ια έτσι μας βρήκε το τέλος σε ένα gfe κλίμα

σε γενικές γραμμές ήταν μια καλή συνεύρεση αλλα δεν τρελάθηκα δεν ήταν κάτι το εξαιρετικό να με συγκινήσει για να το θυμάμαι μια κατάθεση που θα ξεχάσω γρήγορα και δύσκολα να ξαναδοκιμάσω την συγκεκριμένη κοπέλα

εδώ θα ήθελα να τις δώσω τα εύσημα που ενώ κατάλαβε από την κουβέντα μας
που εκείνη ξεκίνησε και με ρώτησε
ότι γράφω κριτικές
δεν μάσησε
έκανε ακριβώς ότι θα έκανε και σε κάποιον που δεν γράφει
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2013
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2013
Για διευκρινήσε για να ξέρουμε. Ακαποτα εννοουσες για σεξ? εγω κατάλαβα πίπα. Αλλα για να λες οτι ξεκίνησε πίπα και μετά έβαλε σκουφο, θα μιλάς για πήδημα . Ανησυχητικό θα έλεγα Χμμμ;
09 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

έχεις δίκιο δικό μου λάθος επειδή το θυμήθηκα μετά ΜαλακίαΜαλακία

συμπλήρωσα την παρατήρηση για τα ακα σε λάθος σημείο εννοείτε πως αναφέρομαι σε ακα πίπα και όχι σε sex
δεν είμαστε και τρελοί αν μίλαγα για ακα σε sex θα είχα βάλει τίτλο

ΠΡΟΣΟΧΗ ΧΑΡΟΣ ΜΑΚΡΙΑ
10 Αυγούστου, 2013
Απο την όλη περιγραφή σου , και απο την αξιολόγηση , δείχνει να περασες καλα ;) Απλά δεν ενθουσιαζεσαι εύκολα , πράγμα που το επιβεβαιώνει ο τίτλος της περιγραφής σου . Σε γενικές γραμμές η Ξενια θα χαρεί αύριο με τη κριτική σου Χαμόγελο
10 Αυγούστου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κάπως έτσι είναι αγαπητέ μου ασχολούμαι πάνω από 20 χρονια ενεργά με τον αγοραίο ερωτα σε όλες της μορφές του από masaz σε μπουρδέλα σε στούντιο και στο εξωτερικό και είναι λίγο δύσκολο να με κερδίσει κάποια κοπέλα πρέπει να είναι κάτι το εξαιρετικό το διαφορετικό

κατά τα αλλα συγχαρητήρια για τον χώρο που έχεις φτιάξει
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4