Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 486 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 792153
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ένα απ'τα μαγαζιά που μου έχουν κάνει εντύπωση σε πέρασμα μου είναι το παραπάνω.Γιατί το λέω αυτό,μα γιατί σαν χώρος με τόσες κοπέλες που εργάζονται σου δίνει μία άλλη αίσθηση για το που βρίσκεσαι...

Αμέριμνος κοιτούσα τα προγράμματα των στούντιο μπας και επισκεφτώ κανένα,αλλά οι κοπέλες της απογευματινής βάρδιας δεν με συγκινούσαν.Έτσι στο μυαλό μου μπήκε το παραπάνω ίδρυμα,το οποίο πλησιάζει κάτι σε πολυτελές στούντιο με αρκετές επιλογές...
Έφτασα στην περιοχή αρκετά γρήγορα,πάρκαρα ακριβώς απ'έξω και ανέβηκα τις σκάλες που σε οδηγούν στην είσοδο.Με υποδέχτηκε μία γλυκιά κοπελίτσα η οποία εργάζεται και αυτή ως Σόνια.Με τοποθέτησε στο prive σαλόνι και μου παρουσίασε τις κοπέλες.Αρκετές και για όλα τα γούστα,στο μυαλό μου όμως,είχε μείνει απ'την προηγούμενη επίσκεψη η Μόνικα για την οποία έχω ακούσει και αρκετά καλά λόγια.

Την περίμενα λίγο καθώς ήταν απασχολημένη σε άλλο δωμάτιο με συναγωνιστή.Με το που ολοκλήρωσε την "εργασία" της ήρθε στο σαλόνι για να την γνωρίσω.Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγα λεπτά σε φιλικό κλίμα.Για όσους δεν έχουν γνωρίσει ή δει από κοντά τη Μόνικα,πρόκειται για μία μελαχρινή γυναίκα με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους,έκφυλο πρόσωπο που σε προκαλεί για περιπέτειες και ωραίες αναλογίες σώματος.
Δεν το σκέφτηκα και πολύ και μίας και ήθελα να την γνωρίσω πέρασα στο δωμάτιο με το πρόγραμμα της μισής ώρας.Λίγα λόγια για το δωμάτιο,αρκετά σύγχρονος χώρος με ντουζιέρα σε δικό της χώρο,πετσέτες,κλιματισμό,καναπέ για την άνεση των περιπτύξεων και γενικά εξοπλισμένο με ότι χρειάζεται ένας τέτοιος χώρος...
Αφού έβγαλα τα ρούχα μου έκανα ένα ντουζάκι για να περιμένω τη Μόνικα.Δεν άργησε να έρθει καθώς ήμουν και το τελευταίο της ραντεβού και έτσι μετά από ολιγόλεπτη αναμονή, ήρθε κοντά μου αρκετά ευδιάθετη.Ξεκούμπωσε την ρόμπα της και έμεινε με το μαύρο σετ εσωρούχων.Πιάσαμε λίγο την κουβέντα για διάφορα θέματα ώσπου να σπάσει ο πάγος και να ξεκινήσουμε το μασαζ...
Αρκετά καλό μασάζ με ωραίες χαλαρωτικές κινήσεις.Άρχισε από τα πόδια και έφτασε μέχρι τον αυχένα με αργό ρυθμό και με κάποια "πειράγματα" όποτε περνούσε από την ευαίσθητη περιοχή...
Στη συνέχεια αφαίρεσε και τα υπόλοιπα εσώρουχα,άλειψε το σώμα της με λίγη κρέμα και ανέβηκε πάνω μου για να μου προσφέρει ένα μασαζ body to body το οποίο "ξύπνησε" όλες τις αισθήσεις...Με φιλιά στο αυτί μου αλλά και το λαιμό μου συνέχισε τα πειράγματα.Αλλαγή στη θέση και γύρισμα ανάσκελα όπου έπεσαν και τα πρώτα γλωσσόφιλα.Με φιλιά στο στήθος της αλλά και το λαιμό της συνεχίστηκαν τα προκαταρκτικά.Συνέχισε να με φιλάει και πιο κάτω ώσπου έφτασε στα α@@@κια και ξεκίνησε το στοματικό.Αρκετά καλό,με άψογη τεχνική,χαλαρούς ρυθμούς αλλά και πέρασμα απ'την ευρύτερη περιοχή την οποία "μούλιασε" στην κυριολεξία...

Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη επιτέλους στο σεξ...Πρώτη στάση με τη Μόνικα σε πισωκολλητό να έχει άψογο στήσιμο αλλά και φοβερή συμμετοχή.Αλλαγή για ιεραποστολικό στον καναπέ όπου με πιο γρήγορους ρυθμούς πέρασαν λίγα λεπτά.Επόμενη στάση cowgirl με αληθοφανείς αναστεναγμούς αλλά και βογγητά.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό με τη Μόνικα να κάθεται στο μασαζοκρέβατο και με δυνατούς ρυθμούς η συνεύρεση μας ολοκληρώθηκε...

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο ώσπου να κάνω το ντουζ μου και να ντυθώ.Μιλήσαμε για κάποια θέματα της δουλειάς της και με συνόδευσε μέχρι την εξώπορτα όπου και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον.

Συμπερασματικά,μία πολύ καλή συνεύρεση με άψογη επαγγελματία.Αρκετά ευγενική,ευδιάθετη και με ενδιαφέρον στο να περάσεις καλά,έτσι τουλάχιστον έδειξε σε εμένα.Πιστεύω πως δεν είναι τυχαίο το ότι την "συνοδεύουν" θετικά σχόλια και αρκετοί που την έχουν επισκεφτεί έχουν αποχωρήσει ευχαριστημένοι.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μόνικα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 03, 2013
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2013
ειναι τρελη πατουρα η μονικαΝτροπήΝτροπήΝτροπήΝτροπή
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1