Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 24 10
Μασατζίδικα 27852
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Είμαι fun των στουντίο. Είμαι της απόψης όμως, ότι όταν σε ένα μαγαζί μασάζ, επιτυγχάνω το ποθούμενο (sex), θεωρώ ότι ειναι ποιο value for money από τα στουντίο. Μέχρι σήμερα διαβάζοντας με προσοχή και το σχετικό forum και τις κριτικές αν και πήγαινα σε πολλά μαγαζία για πρώτη φορά και όχι συστημένος πάντα πετύχενα το ποθούμενο. Στο εν λόγω μαγαζί δεν τήρησα την πολιτική μου (να έχει το μαγαζί καποίο ιστορικό πολύμηνης παρουσίας και ικανό αριθμό κριτικών), επειδή μένω σχετικά κοντά και έχει εύκολη πρόσβαση, η όλη συνεδρία δεν εξελίχθηκε όπως την περίμενα. Ο χώρος αν και το κτήριο είναι άνω της 25 έτιας και το χτυπάει αλύπητα ο ήλιος, είναι ωραίος, πρόσφατα ανακαινισμένος και έχει μινιμαλ διακόσμιση. Η κοπέλα ονομάζεται Άννα μια μελαχρινή μικροκαμωμένη με ωραίες καμπυλές ενώ φορούσε ένα κολακευτικό μαύρο φορέμα. Είχε και δυο ακόμα κοπέλες που δεν συγκράτησα ονόματα. Προγράμματα μόνο ένα είδος μασάζ (30΄/ 45΄ με 60€/80€ και αν πάρεις το μοντέλο 100€/140€). Επειδή πήγα για πρώτη φορά και επειδή οι τιμές του μοντέλου παραπέμπουν σε ct, επέλεξα το απλό. Στο χώρο λειτουργούσαν δύο δωμάτια, ενώ τα υπόλοιπα ήταν out of order, λόγω κάποιων υδραυλικών προβλημάτων. Το δωμάτιο είναι απλό, καθαρό με ντουζιέρα, κρεβάτι του μασαζ, μια καρέκλα και ένα έπιπλο με τα σχετικά (οινόπνευμα, λάδια κ.τ.λ.), πετσέτα και παντόφλες σφραγισμένες. Η Άννα με το που ήρθε έμεινε μόνο με το στρινκ. Το μασάζ το κατέχει ένω τα δακτυλά της είναι αρκετά γυμνασμένα. Πίπα με προφυλακτικό με χρήση αρκετού χεριού χωρίς κάτι ιδιαίτερο. Σεξ μου είπε οτί δεν έκανε γιατί κάνει μια θεραπεία και για 10 ημέρες δεν μπορεί να κάνει σεξ. Από μέσα μου είπα ότι για πρώτη φορά την πάτησα. Στα 30΄μου είπε ότι ο χρόνος τελειώσε και αν συνεχίζαμε θα χρεωνόμουνα παραπάνω. Τις είπα αφού δεν είχε σεξ να μην πάμε παραπάνω και κάναμε 3΄handjob και τελείωσαμε. Οτάν πήγα να πληρώσω στην Ελλή (προφανώς η Αννά την είχε ενημερώσει ότι ήθελα sex), μου είπε ότι ξεπέρασα τα 30΄και έπρεπε να πλήρωσω 80€. Μπορεί να έχει δίκιο αλλά από τη στιγμή που δεν είχα μια ολοκληρωμένη συνεδρία, ενάς έξυπνος υπεύθυνος μπορεί να πει " μπορεί να ξεπεράσετε για λίγο τα 30΄ και επειδή ήρθατε για πρώτη φορά θα σας χρεώσω 60€" ώστε να φύγει ο πελάτης ικανοποιήμενος και να ξαναέρθει. Για να μην τους αδικώ , επειδή το μαγαζί είναι καινούργιο (η μασέζ όμως έμπειρη), θα περιμένω να βρει τους βηματισμούς της η επιχείρηση να εμπλουτίσει τα προγράμματα και να δω ποιο πολλές κριτικές, ώστε να τους έχω στα υπ όψιν μου ξανά μετά από μερικούς μηνές. Αυτό που με τσαντίζει είναι ότι πρέπει να τρέχω κυριακάτικα σε στούντιο για να ξαλαφρώσω...
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
723
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιουλίου, 2013
πόσο ξεπέρασες τα 30 λεπτά;
29 Ιουλίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το γράφει.. κατά 3 λεπτά.... άντε συνολικά να είναι κανά 10λεπτο.
Επρεπε να διευκρινισθεί προ της συνεδρίας ότι δεν έχει sex.
Άρα "μαύρο" τουλάχιστον προσωρινά για το μαγαζί.
30 Ιουλίου, 2013
80€...ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΣΕξ....???!!!!Θυμός
Ααααα.....Δεν ξεκιναει καλα η Κα.Ελλη....!!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3