Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 2 10
Μασατζίδικα 45142
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μετά από πέρασμα από άλλα δύο μαζαζιά του Πειραιά, καταλήγω στο συγκεκριμένο. Με ενημερώνουν ότι υπάρχουν 5 κοπέλες αλλά διαθέσιμες είναι οι 3, οπότε αρχίζει η παρέλαση. Η πρώτη ήταν μια τσαχπινόφατσα με έξυπνο προσωπάκι και ωραίες καμπύλες, η δεύτερη ήταν μια όμορφη αλλά ξυνή ξανθιά και η 3η μια μιλφάρα μεταμφιεσμένη σε . Τελικά επέλεξα την πρώτη. Ο χώρος είναι μέτριος, σαλόνι δεν υπάρχει αλλά μόνο ένα χώλ. Σε δέχονται στο μασαζοδωμάτιο, που υπάρχει το μασαζοκρέβατο και ένα μικρό επιπλάκι για τα μπουκαλάκια.
Η κοπέλα μπαίνει στο ψητό και μου ζητάει απευθείας το ερωτικό στοιχείο, χωρίς να της χαλάσω χατήρι ξεκινήσαμε. Με φιλούσε αισθησιακά και μου τον φραπέδιαζε παράλληλα.
Επειτα έβαλε τον σκούφο και ξεκίνησε μια συμπαθητική συνέντευξη, αλλά από ελληνικά δεν είχαμε. Κόντευα να γίνω σαν τον κύριο Πουλάκη που έβγαζε κάθε απόγευμα το δελτίο στην νοηματική.
Την γυρνάω ανάποδα για να την περιποιηθώ και τι ανακαλύπτω, μια τρομερή δυσωδία από το αιδοιό της αλλά χωρίς να της αναφέρω κάτι για να μην την κομπλάρω και χαλάσω την όλη φάση, συνέχισα κανονικά ώσπου κάποια στιγμή αφού είχαμε αλλάξει 2-3 στάσεις άρχιζε να μυρίζει πιο έντονα από τα υγρά της που είχε το προφυλακτικό.
Τελικα τελείωσα μέσα της και έπειτα μου ζήτησε να κάνει το μασάζ.
Τίποτα το ιδιαίτερο, απλά ένα έντονο χαϊδεμα με λάδι και ξέβγαλμα με οινόπνευμα.
Στο τέλος της το ανέφερα το θέμα με την μυρωδιά αλλά κατηγόρησε - όπως μου έδειχε - το προφυλακτικό.

Τελικό συμπέρασμα, μαύρο στα μασατζίδικα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2013
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
177
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού