Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785322
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καταδρομική επιδρομή στο γνωστό και αγαπητό ηδονοτριβειο .
Αν και πρωινός κατά την προσφιλή μου τακτική , ( δεν μπορώ τον συνωστισμό ) 3 δωματια ήδη καταλυμένα και συναγωνιστής στο σαλόνι. Κατά την ωρα της παρέλασης τσίμπησα και φιλάκια ΈρωταςΈρωταςαπό γνωστές και αγαπημένες κυρίες ..
Επειδη ουδεν κακό αμιγες καλου ..με σκοπό να μην δω τον συναγωνιστή που πήγαινε δωμάτιο είχα την ευκαιρία να «χασω το φως μου» βυθισμένος στην αγκαλιά της κα Ελένης
Καφεδάκι από τα χεράκια της και εγώ να έχω πέσει σε βαθιά περισυλλογή .Χμμμ;Χμμμ;
Το κακό με το συγκεκριμένο ίδρυμα είναι ότι έχει πολλούς «πειρασμούς» και δεν ξέρεις ποια θεραπαινίδα να επιλέξεις ..

Τελικά ο κλήρος έπεσε στην Μελίνα ..μετά από πολύ καιρό που είχα να την τιμήσω ..
Αυτή η γυναικα –αρα , δεν ξέρω αλλά ξυπναει το κτήνος μέσα μου ..
Από το περπάτημα , το πολλά υποσχόμενο χαμόγελο την τσαχπινιά σε κάνει να θες να την πάρεις επι τόπου ..συγκρατήθηκα όμως ..
Στα του δωματίου..τι να πω εγω ρε παιδιά ..για άλλη μια φορά έχασα το φως μου .. με κάνει να νοιώθω ότι παίζω σε τσόντα ..
Φυσικά το ξέρω ότι ΚΑΙ η κα Μελίνα ΜΟΝΟ για το κορμί μου με θέλει
Για το μασάζ αν και ειχε πολύ μικρή εως ελάχιστη διάρκεια ..το εχω ξαναπεί είναι λίγο δυνατό για τα στάνταρ μου..αλλά δεν ξέρω μετά από μια ωρίτσα μαζί της μου πέρασαν όλοι οι πόνοι …
Αποχαιρετισμός στα όπλα ..συνάντηση και κουβεντούλα στο πόδι στην είσοδο με την κα Ζανα που επέστρεφε ιδρωμένη από εξωτερικές εργασίες ..
See you soon ..girls
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 12, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Zebu, spipis71, doc_lin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού