Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 56 10
Μασατζίδικα 98288
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
για δευτερη φορα με τη ζωη...την διαλεξα απο σποντα μιας κ η μικρη ντινα μωλις ειχε μπει σε δωματιο...στην υποδοχη η νατασα πολυ ευγενικη με κερασματα κρασι καφε η οτι αλλο θελεις...πολυ στα υπερ του μαγαζιου αυτο...ελλη ξυρισε τα χερια σου ρε κοπελα μου πολυ τριχα(ασχετο)...η λιζα ρεπαρε οποτε ζωητσα...πριν απο ενα χρονο την ειχα ξαναπαρει κ το μασαζ της ηταν ανυπαρκτο...εχθες ομως καταλαβα οτι ειχε βελτιωθει κατα πολυ...ηταν πολυ κουρασμενη δεν ειχε κανει ουτε τσθγαρο απτο πρωι μου ειπε...εν αναμονη της ανακαινησης τυ μαγαζιου λοιπον...
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ζωή
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
55
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Ιουνίου, 2013
ξέχασες να γράψεις την κριτική φίλε..
08 Ιουνίου, 2013
ρε φιλε αυτό δεν είναι κριτική είναι μήνη ενημέρωση
08 Ιουνίου, 2013
και τι να πω ρε μαγκες πως τον εβαλα κ πως τον εβγαλα?ο καθε ανθρωπος κανει την κρητικη που θελει διαβαστε τα κατεβατα στυλ μυθηστοριμα των αλλω συναγωνιστων εγω ετσι τις γραφω τις κριτικες μου κ σε οποιον αρεσει....η μηπως να πω πως ειναι εμφανισιακα η ζωη που την ξερει ολη η Αθηνα ελεος χαλαρωστε λιγο
09 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

με συγχωρείς αλλα αυτό για εμενα δεν είναι κριτική δεν σου λέω να γράψεις ένα κατεβατό που και αυτά για εμενα είναι κουράστηκα αλλα μια μικρή περιγραφή της κοπέλας δεν την ξέρουν και όλοι είμαι σίγουρος πως ακόμα και εδώ υπάρχουν πολλοί που δεν την έχουν δει
και λίγα πράγματα την ώρα του sex δηλαδή πόσες και ποίες στάσης αλλάξατε δεν νομίζω πως είναι κάτι το τρομερό εκτος αν βαριέσαι
09 Ιουνίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε κριτικη στην κριτικη κανεις τωρα εσυ???
11 Ιουνίου, 2013
O καθένας έχει τον δικό του τρόπο έκφρασης , that s ok.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6