Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785580
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λοιπόν, για την Ξένια που είχα βάλει στο μάτι: αρκετά εντυπωσιακή στην παρέλαση, στα ενδότερα συστήθηκε ως ελληνίδα, αλλά θα μου πείτε άμα είναι η άλλη από Αλβανία κ έχει μεγαλώσει εδώ καταλαβαίνεις τίποτα; Όχι ότι έχει και καμιά σημασία πάντως. Το μασάζ ανεκτό έως καλό. Είναι σχετικά νέα στον κλάδο, και τι περίεργο ρε παιδί μου όλες ξεκινάνε από μανικιούρ/πεντικιούρ/κομμωτική. Κ έρχεται η ώρα να βγάλει τα ρούχα της: είναι ψηλή κ εντυπωσιακή όπως είπα, ωραίο μαλακό δέρμα στην αφή και ποδάρες. Το πρόσωπο ούτε κρύο ούτε ζέστη, συμπαθητικό ψιλοσκυλέ. Κωλάρα. Τα μείον: πάρα πολύ χαλαρή κοιλιά, όχι χοντρή, αλλά κρεμόταν σαν πατσά, μάλλον λόγω γέννας, αλλά δεν ρώτησα. Τα βυζιά ενώ φαίνονταν στην παρέλαση και με το σουτιέν πολλά υποσχόμενα, μόλις βγήκε το σουτιέν μάλλον απογοητεύτηκα, πέτρα σιλικόνη, αλλά με μεγάλες και συνέχεια πεταχτές ρώγες. Στον αγώνα τώρα: πίπα με προφύλαξη, αλλά πολύ μη μου άπτου, όχι δάχτυλα, όχι γλυφομούνι. Αν και μου έκανε εντύπωση γιατί και οι δύο τρύπες φαίνονταν πάρα πολύ δουλεμένες, όμορφο μουνάκι, κωλοτρυπίδα έχασκε. Τέλος τυπικό γαμήσι. Πάλι δεν ξέρω αν έχει περιθώρια βελτίωσης, αλλά από μαγαζί σαν της Ζάνας περιμένεις περισσότερα κυρίως από άποψη σέρβις. Αν μπορεί πάντως η Ζάνα να την εκπαιδεύσει (δεν ξέρω αν γίνεται), θα έχει επιτυχία, γιατί τα πιο πάνω μειονεκτήματα (για μένα) στην εμφάνιση μπορούν να υπερκεραστούν.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ξένια
Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
2
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2013
Το αν μπορεί η Ζάνα να εκπαιδεύσει κοπέλες δεν το συζητάμε καν. Το θέμα είναι αν η κοπελιά θέλει να μάθειΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης! Άκουσα και εγώ για Ξένια και λέω μπας και είχε επιστρέψει αυτή που δούλευε πριν από κανά χρόνο στο μαγαζί -και έχω καλές αναμνήσεις- αλλά μάλλον είναι άλλη...
30 Μαΐου, 2013
κι εγω ελεγα πως ειναι η παλια αλλα δε νομιζω τελικα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2