Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785402
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
καλα το συγκεκριμενο μασατζιδικο προσφερει παντα 5στερες υπηρεσιες και δεν θα μπορουσε να ειναι καλυτερο..

να μην τα πολυλογω η ζανα στην πορτα ΕΥΓΕΝΕΣΤΑΤΗ τα κοριτσια ΜΟΥΝΑΡΟΙ αλλα ειναι μια που ειναι για playboy η ζωη..

γυρω στο 1,70 μαυρα μακρια ισια μαλλια πρασινο ματι κορμι θανατηφορο κωλος πετρα βυζι στητο σκυλι και γλυκεια μαζι απλα απιστευτη...

μπαινοντας στο δωματιο ειδα οτι ειναι και στις υπηρεσιες τις τελεια...το μασαζ απλα καλο...και λεω καλο σε συγκριση με αλλες κοπελες του συγκεκριμενου μαγαζιου γιατι αν το συγκρινω με την πλειοψηφια των αλλων ειναι best of the best...

στο μοναδικο που υστερει ειναι η πιπα που επειδη εγω θελω με προφυλακτικο δεν το εχει με το latex και μου το ειπε αλλα δεν θελω ακαποτο για να εχω το κεφαλι ησυχο...

στο σεξ τελεια...στα 4...απο πανω απο κατω απο πλαγια αλλαξαμε 6-7 στασεις και στο τελος χυσιμο αφου την γαμουσα τοσο δυνατα οπου ετριζε το κρεβατι και εκανε μελανια στο ποδι αλλα το γουσταρε και ελεγε "χτυπα με και αλλο πιο δυνατα " και αλλα τετοια...
Υ.Γ μιλαει ΜΟΝΟ αγγλικα
Υ.Γ θα ξαναπαω σιγουρα
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ζωή
john255
Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
294
Πόντοι:
31
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2013
Απορία: Σε αλλη κριτικη γραφεις οτι ειπες στην κοπέλα "δεν σε ξερω αρα ας κανουμε 60€ και την επόμενη 80€" σε αυτην πως αποφασισες κατευθειαν για 80€;;; (εννοω ειπατε κατι ή ειχες εμπνευση ;;;)
11 Απριλίου, 2013
Μου αρεσε περισσοτερο απο καθε αλλη κοπελα που εχω δει σε μασατζιδικα..πριν μπουμε μεσα καθομασταν κανενα τεταρτο στο σαλονι και μιλουσαμε και ειδα οτι ειναι με λιγα λογια καυλα..ετσι απλα την ηθελα για μια ωρα(και αν θελεις λογω της εμπειρια μου με την νικολ που δουλευε παλια στουρναρη και μου ειπε "δεν ξερω πως να κανω μασαζ μονο μιση ωρα καμια κοπελα στη στουρναρη δεν ξερει,θεωρησα πως οι κοπελες θα ειναι τοπ..δικαιωθηκα και προχθες που πηγα με την μαρια και ητανε και αυτη τουρμπο)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2