Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 10 10
Μασατζίδικα 132650
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
καλησπερα η ημερομηνια ειναι στο περιπου εχει αρκετο καιρο που εγινε η επισκεψη,,
η πρωτη μου φορα σε τετοιου ειδους μαγαζι,στην υποδοχη το εν λογω girl,,αρκετα ευγενικη ομορφουλα,,αυτο που μου εκανε εντυπωση ητανε το στηθος της μου σερβιρησε αλλα τεσσερα κομματια αρκετα καλα ολα τους ονοματα δεν θυμαμαι ετσι κιαλλιως και για το δικο της εχω ενδοιασμους,Χμμμ;
λια λιλα κατι τετοιο, περιπου 35 ξανθια πολυ συμπαθητικη,με ωραιο σωμα για τα γουστα μου(με καμπυλεσ και πιασιματα οσα πρεπει για να μην νοιωσεις κοκαλα!!)
στο κυριως,διαλεγω το κοριτσι με κατευθυνει σε ενα απο τα δωματια με ενα κρεβατι για μασαζ μεσα και ενα τζακουζι,ολα πολυ καθαρα με πετσετες και παντοφλες ολα καλα,,σε λιγο ερχεται το μωρο και αφου ειχα μπανιαριστει ξεκιναει το μασαζ,το κατειχε το αθλημα,μου πεοτεινει να γυρισω ανασκελα και συνεχισε λιγο μασαζακι και μετα το εριξε στην πιπα η οποια ητανε τελεια ακαποτη χωρις χερακια και ολο μεσα με μια γλωσσα να γυρναει απιστευτα!!!!με ρωτησε αν ηθελα Κατσικογάμης αλλα με τιποτα δεν ηθελα να το χαλασω!!!!γενικα χωρις βιασυνες και ξενερωματα ολα ητανε πολυ καλα,,
η αληθεια ειναι πως επισκεφτηκα ξανα το μγζ αλλα δεν την βρηκα μου ειπανε πως εχει ρεπο,,
παντως θα τιμησω ξανα τον χωρο γιατι και την δευτερη φορα που πηγα η κατασταση ητανε σχεδον ιδια,,με μια αλβανιδα για την οποια θα σασ γραψω καποια αλλη στιγμη,

υ.γ συγνωμη για καποιες ελειπεισ πληροφοριες αλλα εχει περασει και καιρος...
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2011
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λίλα
noknow4
Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
71
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού