Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Μασατζίδικα 97598
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γυναίκα από τη Ρωσία, είναι όρος με ευρεία σημασία…
Ενδέχεται να προέρχεται από οποιαδήποτε φυλή, καθότι η αχανής χώρα εκτείνεται από αραπάδες μέχρι εσκιμώους, κι από κίτρινους πιθηκομούρηδες, μέχρι αρειοευρωπαίους…
Συναντάς λοιπόν κορμιά με τα πιο απίθανα και διαφορετικά χαρακτηριστικά, κατάλληλα για όλα τα γούστα…
Ξανθότατες μεγαλομαστοφόρες, ξερακιανά μαυροτσούκαλα, χυμώδεις γύφτισσες, μικρούλες εσκιμώες, σχιστομάτισσες, μογγόλες, κοκκινοτρίχισσες, και άλλες, πολλές και διάφορες…

Η λαλιά τους έχει το μακρύ «ЯЯЯ» και το παχύ чччччч… “Мой ребенок…”

Ορισμένες Ρωσίδες πόρνες, μοιάζουν σκανδαλωδώς με κάποιο παλαιό ή νέο πολιτικό πρόσωπο της χώρας τους.
Έχω συνουσιασθεί με πόρνες με διάφορες τέτοιες φάτσες, που τις περισσότερες φορές θυμίζουν τον Πούτιν, τον Γέλτσιν, ή τον Μπρέζνιεφ.

Η Τζέσικα προέρχεται από αυτό το απίθανο πολυφυλετικό μωσαϊκό και μοιάζει στον παμπάλαιο ΥΠΕΞ Andrei Gromyko.

Την ώρα της επίσκεψής μου στο κατάστημα, όλα τα δωμάτια συνουσιών ήταν κατειλημμένα, οπότε το προσωπικό πρότεινε να χρησιμοποιήσω το «δωμάτιο νουρου».
Συμφώνησα, χωρίς να ξέρω τι εστί «δωμάτιο νουρου».
Τελικά, πρόκειται για ένα δωμάτιο όπου η θερμοκρασία είναι πάνω από 30 βαθμούς, με γουστόζικη επίπλωση, με 25 κεριά σε τρία διαφορετικά σχέδια, με αξιοπρεπή λουτήρα, καθώς και με φτηνό πλαστικό στρώμα γεμισμένο με νερό, στρωμένο στο πάτωμα, καλυμμένο με χαρτί μιας χρήσεως.

Η νεαρά Ρωσίς εισήλθε στο δωμάτιο φέρουσα την ομοιόμορφη ελαφρά επαγγελματική στολή του καταστήματος.

Νεαρότατη, πλατύ χαμόγελο, βραχύσωμη, σφριγηλή, γραμμωτή, υποτυπώδεις μικρομαστοί, μελάγχρους μακρά κόμη, επιδερμίδα σκουρόχρωμη, κατά πάσα πιθανότητα με τη βοήθεια σολάριουμ.
Το πολύ 55 κιλά.
Ρωσίς μελαχρινή Ντίγκι Μπελ
(η Ντιγκι Μπελ ήταν φαντασίωση με την οποία αυνανιζόμουν περιστασιακά, μέχρι την ηλικία των 40…)

Διευκρίνισα ότι δε με ενδιαφέρει το μασαζάκι, και συμφωνήσαμε να ασχοληθούμε αποκλειστικά και μόνο με σεξάκι.

Οι περιπτύξεις και οι ερωτοτροπίες κορυφώθηκαν (κυριολεκτικά), όταν την ανασήκωσα ανά χείρας ψηλά, ενώ εκείνη έκανε ναζάκια…

Κατά τη διάρκεια των ερωτοπραξιών, η μουσούδα μου είχε χωθεί μέσα στα καθαρά, κομψά και άοσμα γεννητικά όργανα της νεαράς.
Εκτελώντας αιδοιολειχία σε γυναίκα την οποία ποθείς να κατακτήσεις και να του δοθεί, «γεύεσαι» την προσωπικότητά της, στην οποίο υπακούουν αυτά τα όργανα. Τότε ο πόθος και ο έρωτας φτάνουν ως το μεδούλι.
Με τις πόρνες, δεν είναι έτσι.
Ωστόσο, έτσι είναι, αν έτσι νομίζεις.

Γεύσεις και οσμές οργανικών εκκρίσεων και πνευματικών υποστάσεων.

Η Τζέσικα πεοθήλαζε με αβρό τρόπο.
Το κόσμημά της με τον χρυσό ορθόδοξο σταυρό έκανε έντονη αντίθεση με τη σκούρα επιδερμίδα της και μπλεκόταν στα κατάμαυρα μαλλιά της.

Χούφτωνε και έτριβε το στήθος μου, τις βυζάρες μου δηλαδή, σε σύγκριση με τα αναιμικά μασταράκια της.
Οι άβυζες πόρνες φαίνεται ότι έλκονται από τη γυναικομαστία των ανδρών και κάποτε παίζουν και διασκεδάζουν με αυτήν.

Η αποπνικτική ζέστη, σε συνδυασμό με το περίπου 1 λίτρο κόκκινο αγιοργίτικο που είχα καταναλώσει προηγουμένως, με έκαναν να μοιάζω με ερυθρόδερμο που έσταζε ιδρώτα.
Απενεργοποιήσαμε το κλιματιστικό και ανοίξαμε το παράθυρο.
Η συνουσία διήρκεσε σχεδόν μία ώρα και κάτι.
Βάλε – βγάλε, αλλάξαμε τρεις φορές περικαυλίδα.
Κάθε φορά που σηκωνόμουν από το κρεβάτι και απομακρυνόμουν για να αποσυσκευάσω και να φορέσω περικαυλίδα, το θήλυ, με τα σκέλια ανοιχτά, με τα μαλλιά ανάκατα, με τον ιδρώτα και τις σιέλους να γυαλίζουν στο δέρμα, ανέμενε, μάλλον αμήχανο, τη συνέχιση της διακοπείσας κλινοπάλης.
Κάθε τέτοια στιγμή διακεκομμένης συνουσίας είναι ιδιαίτερη.
Διακόπτεται η προδιαγεγραμμένη ροή «τσιμπούκι – γαμήσι – χύσιμο», ανατσουτσουρώνεσαι και συνεχίζεις με άλλον αέρα.

Μετά την πράξη, η Τζέσικα αποτραβήχτηκε στα πίσω δωμάτια, για να πάρει το λουτρό της.
Στην καρέκλα, είχε ξεχάσει το αιδοιοκάλυμμά της.
Στο τασάκι, η τσίχλα της ήταν κολλημένη με τη δική μου. Τις έβαλα και τις δύο στο στόμα μου.

Ήρθε ξανά, σουλουπωμένη και καθαρή, έψαξε καλά στις γωνίες και στις σχισμές, μάζεψε υγρά και στερεά υπολείμματα, τα έκανε ένα κουβάρι μαζί με τις περικαυλίδες και τα χάρτινα καλύμματα του νεροκρέβατου και τα απέρριψε στον κάλαθο των αχρήστων.

Είπε δύο τουλάχιστον ψεματάκια, ότι έχει ύψος 1:60 και ότι είναι 25 ετών…
Στην πραγματικότητα, είναι κοντύτερη και μεγαλύτερη…
Μου αρέσει να λέει ψεματάκια η Τζέσικα…
Το πρέπον, το ορθόν και το αναμενόμενον είναι το πουτανάκι να κάνει πουτανιές και να λέει ψεματάκια.

Φεύγοντας, έξω είχε τον κακό μου τον καιρό.
Προσπαθούσα να αποδεχθώ τα 80 ευρώ που ρούφηξε η καταβόθρα της πορνείας.
Το μπουρδέλο με ένα δεκάρικο, είναι απάνθρωπο. Είναι ένα σκαλί πάνω από την επαιτεία, οπότε μπορεί να συγκριθεί με αγαθοεργία, ή με πράξη ανθρωπιστικού χαρακτήρα.
Με εικοσάρικο, είναι στα όρια του στοιχειωδώς αποδεκτού.
Με 30ρικο, η κατάσταση είναι καλύτερη, π.χ. δεν υπάρχει αλλοδαπός πελάτης στο δωμάτιο αναμονής και επιδείξεων.
Με 50ρικο, παρέχονται στους πελάτες περισσότερες ανέσεις και χρόνος συνουσίας.
Με 80ρικο, το περιβάλλον είναι πολυτελές, ευρωπαϊκού επιπέδου.
100ρικο και πάνω σημαίνει ότι ο πελάτης είναι Μεγάλος Ευεργέτης.

Σε κάθε περίπτωση, πρόκειται για συνουσία με πόρνη, σε εναλλακτικά περιβάλλοντα και συνθήκες.
Όπως το νερό που πίνεις, είτε από το κρυστάλλινο αγγείο του Χίλτον είτε από τη βρύση του μπουρδέλου, το ίδιο νερό είναι.
Σχεδόν όλες τις φορές που συνουσιάζομαι σε πορνείο, μετά την πράξη σκύβω στο νιπτήρα ψωλών και πίνω νερό από τη βρύση.

Οι παραπάνω περιγραφές και σκέψεις, τελικά είναι μια παραφιλολογία, όπως τα αστυνομικά μυθιστορήματα του Γιάννη Μαρή.
Οι περιγραφές του πορνικού περιβάλλοντος είναι η αφορμή, ώστε τελικά να προσεγγιστούν οι σχέσεις των ανθρώπων.
Ποιες σχέσεις όμως, όταν το σεξάκι είναι αυτοσκοπός;
Στην κανονική ζωή, το σεξάκι συμπεριλαμβάνεται στις σχέσεις των ανθρώπων, ώστε οι σχέσεις να ολοκληρωθούν μέσα από αυτό.
Στην πορνεία, το σεξάκι είναι αυτοσκοπός, άρα αυτό που απομένει να εξεταστεί, είναι η πελατειακή σχέση της πόρνης με τον πελάτη, που εν δυνάμει εξελίσσεται σε ολοκληρωμένη σχέση.
Αυτήν την πτυχή διαπραγματευόταν το σενάριο της παλιάς ταινίας «Το περιθώριο» με την αείμνηστη Σιλβί Κριστέλ που μου είχε αρέσει πολύ.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 20, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τζέσικα
ΠΥΡΑΥΛΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
2.751
Πόντοι:
7.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, sotis99, Trizoni και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Φεβρουαρίου, 2013
Αποθεωση.
22 Φεβρουαρίου, 2013
Υποκλίνομαι στην καλύτερη, με διαφορά στήθους, πένα του site, αν και ορισμένοι θα πιστέψουν ότι γράφεις σε ξένη γλώσσα .... Η βαθειά μόρφωση και καλλιέργεια σου, αναδεικνύονται στο λόγο σου. Μία συμβουλή : την επόμενη φορά ας επιλέξεις τη Νάταλυ ... Τότε θα καταλάβεις τι εστί διθύραμβος ....
23 Φεβρουαρίου, 2013
ευτυχώς που πίνεις από τη βρύση και δεν πίνεις μέσα από το νιπτήρα.... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
23 Φεβρουαρίου, 2013
Αν μοιάζει του Γκρομίκο τότε θα έχει προσωπάκι εύμορφο και γλυκό.
23 Φεβρουαρίου, 2013
Μεγαλε θυμασαι τον Γκρομικο????
Δεν ειμαι ο μονος πορνογερος του σαιτ???
ζητω μας!!!!!
24 Φεβρουαρίου, 2013
Ο κύριος Πύραυλος είναι αξιόλογος και πορνικά και συγγραφικά ... Γερο-μύστης
Παρακαλώ μόνο μια διευκρίνιση :
Το μασάζ προηγείται, έπεται του γαμησιού ή μπορεί να γίνει και συνδυασμός ;
24 Φεβρουαρίου, 2013
Αγχώθηκα, ρε ΠΥΡΑΥΛΕ, μ' αυτή την κριτική σου, όταν την διάβαζα ...
Πολύ ''κλειστοφοβική'' η περιγραφή σου ...
Υ.Γ.: Κακώς δεν πήρες και μασάζ, ο συνδυασμός κατά σειρά χειροπρακτικής μάλαξης και σεξ είναι αγχολυτικός και συνάμα ηδονικός ...
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
24 Φεβρουαρίου, 2013
@farkeli
Όλοι οι συνδυασμοί επιτρέπονται.
Προσωπικά, προτιμώ να μην παίρνω μασάζ, γιατί με παίρνει ο ύπνος...

@Α.Β.
μπορείτε να διευκρινίσετε, ποιο σημείο της περιγραφής σας προκαλεί άγχος;
24 Φεβρουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γενικά, πολύ συμπυκνωμένη αφήγηση - δύσπεπτη, για γρήγορη αφομοίωση - και ειδικά, '' ... Η αποπνικτική ζέστη, σε συνδυασμό με το περίπου 1 λίτρο κόκκινο αγιοργίτικο που είχα καταναλώσει προηγουμένως, με έκαναν να μοιάζω με ερυθρόδερμο που έσταζε ιδρώτα ... '' καθώς και '' ... Βάλε – βγάλε, αλλάξαμε τρεις φορές περικαυλίδα ... '' (!!!)

ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
24 Φεβρουαρίου, 2013
"τι εστί «δωμάτιο νουρου»
ένα δωμάτιο όπου η θερμοκρασία είναι πάνω από 30 βαθμούς"

δεν χρειάζεται να περιμένεις να ξεχειμωνιάνει...
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2