Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 487 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 793940
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μετα απο πολυ πεζοπορια λογω των γνωστων απεργιων βρεθηκα στο κεντρο και ειπα να χαλαρωσω με ενα μασαζακι. τα στανταρακια μου ηταν απασχολημενα κι ετσι επελεξα τη βικη απο την Αλβανια. η βικη ειναι μια σχετικα νεα κοπελλα στο μαγαζι με μικρο βυζακι σχετικα αρπαγμενη θα ελεγα στο σωμα, οχι παχουλη ομως. στο μασαζακι το κατεχει το θεμα και θα ελεγα αρκετα καλα μαλιστα(την εκπαιδευσε η Ζανα μου ειπε).ξεκιναει απο τα ποδια και με σωστες κινησεις και μετριες εως δυνατες πιεσεις ανεβαινει στη μεση και την πλατη. μπορω να πω οτι ανακουφιστηκα αρκετα και ξεπιαστηκα. ωραιο ηταν μαλιστα και το αυχενικο μασαζ. οταν αρχισε τα χαδακια ομως με τα γνωστα φιλακια στο αυτι, το body to body (ο θεος να το κανει τετοιο με τετοιο μικρο στηθος)φανηκε καθαρα οτι θελει ακομα δουλεια. η πιπα της δεν ηταν βαθια, χρησιμοποιουσε πολυ το χερι,δεν ειχε διαρκεια,σα να την κυνηγουσαν και δε την ευχαριστηθηκα και τοσο. στο σεξ τωρα αφου ανεβηκε πρωτα απο πανω αρχισε να κουνιεται μηχανικα και να ψιλοβγαζει φωνουλες. τη γυριζω πλαι στο μασαζοκρεββατο και την παιρνω για λιγο ετσι,προθυμη δε μπορω να πω συμμετειχε αλλα μεχρι εκει. μετα γυριζει αλλιως για πισωκολλητο,κουνιοταν,κουνιοταν αλλα δε βολευε και λεω παμε στον καναπε. εκει την πηρα στα 4 και μετα απο λιγο επηλθε και το τελος.δεν ηταν απο τις καλυτερες εμπειριες μου στο σεξ,η κοπελλα θελει να συμμετασχει, ακουγε και προσπαθουσε να με ευχαριστησει αλλα ηταν λιγο αγαρμπη και θελει βελτιωση. στο μασαζ ομως ηταν πολυ καλυτερη και για αυτο πηρε και το 9αρι στη συγκεκριμενη υπηρεσια. δε θα την ξαναπροτιμουσα ομως για τον απλουστατο λογο οτι υπαρχουν αλλες επιλογες στο μαγαζι που συνδυαζουν αριστα και τα δυο μερη του προγραμματος.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.821
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anon.

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2013
Σωστός ο φίλος, τα ίδια θα μπορούσα να γράψω και εγώ που τη δοκίμασα πριν καμιά δεκαπενταριά μέρες. Είχα πάρει το πρόγραμμα της μισής ώρας και ήταν πιο αγχωμένη από μένα για να προλάβουμε... Εγώ πάντως θα της ξανά έδινα μια ευκαιρία...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1