Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785361
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με τα πολλά που είχαν ειπωθεί για την κα Ελένη και μη ανεχόμενος πλέον προκλήσεις , από τα διάφορα φρούτα του forum , που την έχουν δει moderators , βλέπε zero tolerance ΚουλΚουλ , κατέβηκα στο κέντρο με σκοπό να επισκεφτώ το ευαγές ίδρυμα και να ελέγξω την νέα σοδιά ΝτροπήΝτροπή
Άφιξη νωρίς νωρίς ( σιγά μην πάω εγώ με τον πολύ κόσμο )
Η κυρία Ζάνα ΈρωταςΈρωτας επί της υποδοχής , φιλάκια και εγώ να νοιώθω ήδη ενοχλήσεις στο παντελόνι ..αφου φυσικά παραπονέθηκε ότι εχει να γευθεί τους χυμούς από το μοναδικό , τελειο και αξεπέραστο κορμί μου Χμμμ;Χμμμ;με περασε δωματίο οπου την εφερα μπροστα σε ένα σοβαρό διλημα …Χμμμ;Χμμμ; ότι καποιο κολοπαιδι εδώ, τολμησε και ειπεΜαλακίαΜαλακία ότι αν πάρω διπλό με Ελένη θα με πεθάνετε … όποτε της ζήτησα να αποφασίσει αυτή για το τέλος μου ..
Ντούζ και σε λίγο άφιξη της συστοιχίας S 300 .. καλοί μου άνθρωποι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Την Ελένη δεν την είχα δει στο παρελθόν αλλά νομίζω ότι και αυτή είναι κατηγορία μόνη της .. Ο ορισμός της νταρντανο MILF που και αυτή κάνει τα διάφορα πιπινοειδή να τρώνε σκόνη .
Το τι έγινε μες το δωμάτιο , δεν θα σας το περιγράψω ..απλά αφήστε την φαντασία σας να οργιάσει .. μιλάμε για πολύ hard καταστάσεις τι PSE και μ@λ@κίες .. μια ώρα 2 φορές χωρίς ανάσα και χωρίς μασάζ !!!
Συμπέρασμα , τα πόδια τρέμουν ακόμα,Γερο-μύστηςΓερο-μύστης αλλά βγήκα ζωντανός και ναι θα το ξανά τολμήσω Γερο-μύστηςΓερο-μύστης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2013
Κόστος συνάντησης
160
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ελένη & Ζάνα
E
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Zebu, spipis71, doc_lin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2013
+

1/2
15 Ιανουαρίου, 2013
καλυτερα να έγραφες την κριτικη στο νήμα . Ειναι ολοφανερο οτι σε ξερουν στο μαγαζί και συνεπώς σε εξυπηρέτησαν . Ο αρχαριός χρήστης που θα αναζητησει λίγα ψιχουλα ευεξίας και χαλάρωσης προφάνως και δεν θα εχει την ιδια αποθεωτική υποδοχή .

15 Ιανουαρίου, 2013
τοτε τι εγραψες
16 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

A παναθεμα σε δεν παθαίνεις τιποτα!!!!Κεφάλι σε τοίχο!
(Updated: 16 Ιανουαρίου, 2013) 16 Ιανουαρίου, 2013
Ήθελές τα και παθές τα....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πάντα τέτοια!
16 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου , κατ αρχη πιστευω οτι οι κριτικες πρεπει να μπαινουν εδω και οχι στο νημα . αν καποιος θελει να διαβασει ειναι πιο ευκολο να βρει κριτικη στο καθε μαγαζι παρα να ψαχνει 300 σειδες ...
Τωρα αν με ξερουν θα σου πω οτι αρχισα να πηγαινω απο το καλοκαιρι και μετα ..και οχι οσο συχνα θα ηθελα ( ειμαι πολυ παντρεμενος και το κεντρο το αποφευγω σαν το διαολο )
Σε οτι αφορά την αποθεωτικη υποδοχή , θα σου ελεγα οτι απλα μου συμπεριφερονται οπως ακριβως τους συμπεριφερομαι.
παρακαλώ να μεινει μεταξυ μας ο αμοιβαιος ερωτας με τη Ζανα , την Μελινα , την Λια και τωρα και την Ελενη
ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
E
Excalibur
16 Ιανουαρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γενίκα διαφωνω με τις κριτικές στα μασαζ αφου αλλιώς περνα καποιος την 1η φορα που πάει και αλλιως την 3η .
Απλά θεωρω οτι η συγκεκριμενη κριτικη δεν βοηθα τον απλό χρηστη που αναζηταει πληροφορίες και καλύτερα να εμπαινε στο νημα να κάνετε πλάκα .

ΥΓ Μας εφαγε η αποκεντρωση , μόνο για τα βιβλαρια υγειας εισαι πια αναγκασμένος να κατεβαινεις στο κεντρο . Εχω "θεωρησει" 3 βιβλιάρια
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7