Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 32 10
Μασατζίδικα 52685
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΗ

Περασμα,την προηγουμενη εβδομαδα,από το μαγαζι.διαλεξα την Ελενη(παρεμπιπτόντως δεν νομιζω να είναι η Ελενη από σολωμου,στουρναρη)…από τις υπολοιπες θυμαμαι την Αλεξια(για καλα γκαζια μου φανηκε),την ηλιανα(για gfe μου φανηκε),(ασ πουνε και καποιοι που εχουν κανει συνεδρια) και ένα μικρο,κοντο, τουμπανο αλλα δεν θυμαμαι ονομα.
Στο διαταυτα,
περασμα στο δωματιο,σφραγισμενη πετσετα,και παντοφλεσ,μπανακι.
η ελενη ξανθια,1,70 περιπου,στηθοσ 2+,πολυ καλο σωμα για την ηλικια τησ(περιπου 45)(και μην αρχισετε γιατι γραφω καλο για την ηλικια,γιατι ολοι μασ αλλο σωμα ειχαμε στα 20 μασ και αλλο στα....φευγα μασ)
στα του μασαζ,θα το χαρακτηριζα παρα πολυ καλο,θα τολμουσα να πω εφαμιλο,η οτι πλησιαζε αλλησ συναδελφου τησ που τωρα δουλευει μονη τησ.
αφεθηκα στο μασαζ τοσο πολυ, κανα μισαωρο,που στο μεταξυ σκεφτομουν αν θα μπορουσα να παιξω μπαλα μετα απο τοση χαλαρωση...βεβαια αυτα τα σκεφτομουν χωρισ τον ξενοδοχο(στην περιπτωση μασ την ελενη),και πριν αναλαβει δραση ....body to body,οπωσ ημουν μπρουμητα,φιλακια,χαδακια,γλυψηματα και γινεσαι η δεν γινεσαι turbo..γυρισμα ανασκελα και τα πραγματα αγριεψαν,ακομα περισσοτερο,πιπα με φτυσιματα,κοιταγμα στ ματια με αυτο το προστυχο βλεμα τησ.περασμα προφυλακτικου,και ηρθε απο πανω με την πλατη προσ εμενα,αλλα περασε τα ποδια τησ κατω απο τα δικα μου,οποτε ηταν μια σταση που ειχα και θεα και προσβαση,για χαστουκακια στο κωλαρακι τησ...το θεμα ειναι και πωσ τα εκανε βεβαια ολα αυτα.απλα να πω οτι χρειαστηκε να την σταματησω 3 φορεσ,απο την αρχη τησ συνεδριασ,οχι απο δικη τησ βιασυνη,αλλα δικιασ μου καβλασ.
πιστευω οτι ειναι must για καθε μιλφακια,και απο τα αριστα για να μην πω απολυτα PSE..για gfe δεν νομιζω να κανει..γνωμη μου βεβαια...συνισταται ανεπιφιλακτα .
συνολικη διαρκεια 1 ωρα.
κοστοσ 80 €
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ελένη
SPORT200
Σεβαστός
Εγγραφή:
29 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
261
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού