Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 486 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 789596
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μετα απο καιρο επισκεφτηκα ξανα το γνωστο πια μερος χαλαρωσης του κεντρου και επελεξα ενα απο τα γνωστα στανταρ μου τη μονικα. δεν ξερω τι εχει αλλαξει στο μαγαζι αλλα ειδα πολυ σφιξιμο πολυ κουμπωμα ρε παιδι μου. η ζανα με υποδεχτηκε εγκαρδια δε λεω αλλα περα απ αυτο τιποτα. στην επιλογη μου τωρα. οπως ειπα η μονικα ηταν ενα απο τα στανταρακια μου.δεν ξερω τι φταιει και την ειδα πολυ διεκπεραιωτικη αυτη τη φορα. μασαζ κατω του μετριου και βιαστικο και στο δευτερο μερος της συνεδριας ΑΓΝΩΡΙΣΤΗ ΕΝΤΕΛΩΣ. πιπα ρηχη και με πολυ χερι και σχεδον χωρις καθολου συμμετοχη στο σεξ.ενω αλλες φορες ηταν κολαση σημερα εδειχνε να φοβοταν,να βαριοταν δεν ξερω. σε ερωτηση μου για το τι συμβαινει τα μασαγε κι ελεγε διαφορα μισολογα και δικαιολογιες οτι δεν μπορω,δεν αφηνει η ζανα,μην πεις τιποτα και τετοια λες και κανουμε κατι που δεν εχει ξαναγινει στο παρελθον. να σημειωσω εδω οτι παντα κανω το ιδιο προγραμμα σε ολα τα μαγαζια αυτου του ειδους και στην ιδια παντα τιμη. γνωμη μου ειναι οτι μαλλον κατι εχει αλλαξει στην πολιτικη του μαγαζιου σε σχεση με τις υπηρεσιες που προσφερονται σε συγκεκριμενη τιμη και η πλεον δεν ισχυουν οι ιδιες υπηρεσιες η εχουν ακριβηνει η θελουν να τις ακριβηνουν. καλο θα ειναι να ξεκαθαρισει παντως αυτο και να μην πιεζονται ουτε τα κοριτσια ουτε να πεφτει η ποιοτητα των υπηρεσιων που προσφερονται. μαλιστα καλο θα ηταν να μειωνονταν κιολας. τελος παντων ο χρονος θα δειξει. καλη χρονια σε ολους.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.558
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, jimy.m., ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού