Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 487 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 793640
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είμαι τακτικός πελάτης στο μαγαζί και έχω δοκιμάσει αρκετές κοπέλες, ετούτη τη φορά όμως ήμουν αποφασισμένος να μην πειραματιστώ και να πάω στην Πάολα που είναι το σιγουράκι και η αγαπημένη μου. Δυστυχώς, μόλις άρχιζε "υπηρεσίες σε πελάτη" και έτσι η Ζάνα ήρθε πάλι με προτάσεις. Τις προηγούμενες φορές δεν με είχαν ενθουσιάσει αυτές που μου είχε προτείνει, κυμαίνονταν από μέτριες έως πολύ μέτριες και της το είπα μέσες άκρες. Η Ζ είναι πραγματική επαγγελματίας και κατάλαβε τη δυσαρέσκειά μου: μου πρότεινε λοιπόν την Μελίνα και "δε θα το μετανιώσεις", είπε. Με βαριά καρδιά, είπα να δοκιμάσω και πάλι, αν όμως έβγαινε μούφα, θα της το έλεγα σταράτα. Η Μελίνα είναι γύρω στα 40 με μεγάλα 4άρια βυζιά που ακολουθούν το νόμο της βαρύτητας και δείχνει αρκετά συνεσταλμένη. Ε, καμία σχέση !! το μασάζ της ήταν καλό, όπως και της Πάολας θα έλεγα, αλλά στο γαργαλητό ήταν άλλο πράγμα !! Ωραίο ξεσκούφωτο τρομπόνι, μασάζ σε όλη την περιοχή μπρούμυτα και με γλώσσα, αναστεναγμοί και βογγητά κάβλας (πολύ πειστικά, σίγουρα), ισπανικό, καβάλημα, δαχτυλάκια και στις 2 τρυπούλες της, καλό σφίξιμο στο νιμού της... με λίγα λόγια, πολύ ΚΑΒΛΙΑΡΑ που αξίζει τα λεφτά της!

Μαζί με την Πάολο, είναι οι καλύτερες ! Δοκιμάστε και θα με θυμηθείτε Έρωτας

ΥΓ. Πάω και σήμερα για καμιά ωρίτσα... για να μπει καλά το 13 Γλώσσα
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2012
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
850
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2012
η καλυτερη επιλογη ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
31 Δεκεμβρίου, 2012
ολα καλα τα λες οντως καβλιαρα
αλλα τα 4αρια μαλλον γεματα 2αρια εννοειςΜεγάλο χαμόγελο
εκτος και αν εβαλε σιλικονες
αν οντως ειχε μεγαλους βυζους
θα ταβν τελεια...Γλώσσα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2