Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 784710
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Γεια σας και Χρόνια Πολλά.
Επίσκεψη Στουρνάρη 29. Σχετική ενημέρωση στο thread, δήλωνε ότι θα ήταν ανοιχτό δεύτερη μέρα.
Στην υποδοχή η Ζάννα. Είπε ότι υπήρχαν 2 κοπέλες, η Μελίνα που ήταν σε δωμάτιο και η Λίζα. Μονόδρομος λοιπόν, που όμως κατέληξε σε μια καταπληκτική συνεδρία, από τις καλύτερές μου.
Επιλογή full program.
Η κοπέλα, Λίζα από Ρουμανία. Γύρω στο 1.60. Ξανθό μακρύ μαλάκι, με μπούκλες. Ένα γλυκύτατο στρογγυλό προσωπάκι, με φιλήδονα μάτια και νεανικά σαρκώδη χείλη.
Πολύ καλή στο μασάζ, έκανε ακριβώς ό,τι και όπως έπρεπε για να ξεμπλοκάρει την ταλαιπωρία από το κορμί μου. Απόρησα όταν μου είπε ότι το κάνει μόνο 3 εβδομάδες. Αρκετά καλή στην κουβεντούλα, που παρεμπιπτόντως γίνοταν κυρίως στα Αγγλικά.
Η συνέχεια καταπληκτική, με πολύ αισθησιασμό, υπομονή και δεκτικότητα από μέρους της.
Νεανικότατο 2άρι στήθος, κορμί σφριγηλό, σφιχτό, παρότι λίγο γεμάτο, αιδοίο εφηβικό, πεντακάθαρο και εγώ να απογειώνομαι με την πιο γλυκιά παροχή υπηρεσιών.
Αβασάνιστο, χωρίς άγχος, χαλαρωτικό σεξ κάθετα στο μασαζοκρέβατο και τελικά, ασυγκράτητο τελείωμα στο κορμί της μετά από στοματικό.
Value for Money
Thanks Liza
Υ.Γ. Αυτό που πράγματι με ξένισε, ήταν ότι κάναμε χώρια μπάνιο στο τέλος (αυτή πρώτη) και αποχώρισε χωρίς να αποχαιρετίσει και να ξεπροβοδίσει, ως είθισται, προφανώς πιεζόμενη από Ζάννα, καθώς πιθανότατα κάποιος πελάτης περίμενε. Η Ζάννα ήταν αυτή που ήρθε να εισπράξει. Και ήμουν εντός του χρόνου της 1 ώρας!!! Πολύ άβολο!!! Δεν μου έχει ξανασυμβεί!!!

Visit at Stournari 29. Relevant information in the thread, was stating that it would open the day after Christmas.
Zanna was in the reception.She said that there were 2 girls, Melina who was in a room and Lisa. So Ι had just one choice that though, ended up to an amazing meeting.
I selected the full program.
The girl was Liza from Romania. Around 1.60 tall. Blond, long, curly hair. Sweet round face, with sensual eyes and young fleshy lips.
Very good in massage, she did exactly what was required, to unblock the discomfort of my body. I was really surprised when she told me that she has been doing it for only 3 weeks. Pretty good at social time, which incidentally was mainly in English.
The next phase was amazing, with sensuality, patience and receptivity by her.
Young Nr 2 chest, firm tight body, tight, although a little chubby, teenager, very clean pussy.
I took off with the sweetest service. Stress-free, relaxing sex, vertically in the massage bed and finally ending up onto her body after oral.
Value for Money
Thanks Liza
P.S. What actually made me feel uncomfortable was the fact that we had a shower separately at the end (she first) and she left without saying Goodbye,as usualy in such places, apparently pressed by Zanna, as probably a customer was waiting. Zanna came to collect the payment. And I was within the time limit of 1 hour! Very inconvenient! It was the first time that happens to me!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2012
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2012
τα Αγγλικά είναι για τους μη Έλληνες επισκέπτες του site; Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
28 Δεκεμβρίου, 2012
Για την ιδια τη Λιζα μαλλον.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2