Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 26 10
Μασατζίδικα 61729
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη έγινε Τρίτη απόγευμα στις 19.40 , αφού πήγαμε μαζί με φίλο μου να δούμε το FKK Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο και δεν άνοιξαν μιας και δεν είχαν κοπέλες , είπα στον φίλο μου να έρθουμε απο εδώ
να δούμε αν έχει φέρει τίποτα της προκοπής ή αλλιώς να περάσω με την Ντόνα , στην υποδοχή η Αννα πάντα κομψή και ευγενική αλλά δυστυχώς την εκθέτουν οι κοπέλες που έχει το μαγαζί(πολύ φτωχό και
χαμηλού δυναμικού ρόστερ)είχα και καιρό και να δω αλλά και να πάρω την Ντόνα που αποτελούσε στανταράκι μου , λέω αποτελούσε γιατί πολύ απλά δεν πρόκειται να ξαναπεράσω μαζί της ,ήρθε στο δωμάτιο
μιλήσαμε λίγο μου είπε για τις περιπέτειες της , έκανα μπανάκι ξάπλωσα και την περίμενα , ξαναήρθε στο δωμάτιο έκανε μπανάκι και άρχισε να μου χαϊδεύει την πλάτη για κανα 5λέπτο...και ξαφνικά μου λέει...
μην περιμένεις να σου κάνω μασάζ , έχω σπασμένο το χέρι μου...όχι ότι το έχει στο μασάζ αλλά σπαστικά πολύ γιατί στην ουσία με κορόιδεψε.....αν ήθελα μόνο σεξ θα πήγαινα σε κανα μπουρδέλο......μιας και ήμουν στις καλές μου
δεν σηκώθηκα να φύγω , γιατί η αλήθεια είναι ότι την λυπήθηκα έτσι ταλαιπωρημένη που την έβλεπα , έχει πάρει και μερικά κιλά ενώ έχει βγαλει και κάποια σπυριά , γύρισα και άρχισε να μου κάνει πίπα πολύ καλή όπως και της άλλες
φορές με γλύψιμο αρχιδιών και εναλλαγές ρυθμού , μετακινηθήκαμε στον καναπέ , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση αυτή από πάνω με καλή συμμετοχή , αλλαγή στάσης πισοκωλητά όπου την έσκιζα πολύ δυνατά και με ένταση που νόμιζα
ότι θα "σπάσει" αλλά είναι δοκιμασμένη και αντέχει...μετά την βάζω ανάσκελα πάνω στο μασαζοκρέβατο και ύστερα απο κανα 4λέπτο ακόμα δυνατό σφυροκόπημα ήρθε το τέλος....στο θέμα του σεξ δεν έχω κάποιο πρόβλημα μαζι της μιας
και το έχει...απλά στράβωσα με την ανειλικρίνεια....αμά έχεις πρόβλημα να μην δουλεύεις ή τουλάχιστον να το λές απο την αρχή στους πελάτες σου....
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ντόνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.970
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού