Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 486 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 790556
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
τοσο καιρο παω στο συγκεκριμενο μαγαζι και Μελινα ακουγα και Μελινα δεν εβλεπα. σημερα επιτελους την πετυχα ελευθερη επιτελους. η συνεδρια μαζι της απλα υπεροχη. το μασαζ δυνατο και στα σημεια που επρεπε. περναγε και απο τ αρχιδια και η καβλα ηταν απιστευτη. οταν γυρισα ανασκελα ο Περικλης ηταν ετοιμος να εκραγει και αφου τον εγλυψε για λιγο τον εβαλε αναμεσα στις βυζαρες της οπου και απεθεσε το φορτιο του. ειχα ζητησει εξ αρχης δευτερο γυρο και μετα απο ενα ντουζακι ξεκινησε με μια πιπα καταπληκτικη γλυψιμο οοοολης της γυρω περιοχης ισπανικη και ξεκινα η καβαλλαρια με τη Μελινα απο πανω να κουνιεται και να εχει ενα βλεμμα που με καβλωνε ακομα περισσοτερο. γυρισμα σε doggie που εδειχνε να αντεχει και να μη μασαει. αλλαγη στασης με τη Μελινα ανασκελα καθετα στο μασαζοκρεββατο κι εγω να τη χτυπαω αλυπητα. μετα απο λιγο βγαλσιμο προφυλακτικου και δυνατο δευτερο τελειωμα στο στομα και στα μαγουλα.συνεχισε να με γλυφει και δεν αφησε σταλα. ηταν μακραν η καλυτερη συνεδρια μου στο μαγαζι και αν και εχει και μεγαλο ανταγωνισμο (ΛΙΑ - ΜΟΝΙΚΑ) θα ξαναπροτιμηθει σιγουρα.

Υ.Γ. τι κριση ειναι αυτη που περναμε ρε παιδια. 1 ωρα ημουν στο μαγαζι και το κουδουνι δε σταματησε να χτυπαει.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2012
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.654
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, jimy.m., ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2012
Ακριβώς επειδή υπαρχει κρίση , προσέχουμε που τα δινουμε !
Εγω χθες (2-11) κατα τις 7 πηγα για τη Μελίνα (ξανά) , φυσικά ήταν απασχολημένη, ολα τα δωμαυια γεμάτα και μολις εφευγα κτυπησε το κουδουνι και ανεβαιναν αλλοι δυο συναγωνιστές .....!Κουλ
Σε λιγο θα πρεπει να βαλουν waiting list
Αυτη τη στιγμή το Ζανοσπιτο ειναι best value for money
03 Νοεμβρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σωστος. εγω θα ξαναπαω για τι νεο πιπινακι ομως
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2