Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 56 10
Μασατζίδικα 50112
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Περασμα απο το μαγαζι,με σκοπο να δοκιμαστει η Λαουρα..αλλα δεν ηταν εκει,ειχε ρεπο:-(
Σε συζιτιση που ειχα με την ευγενικη κοπελα της υποδοχης,μου προτεινε να παρω την Βερονικα...
Δεν μου πολυγεμιζε το ματι,οχι γιατι ειναι ασχιμη,απλα εμενα δεν μου εκανε κλικ.
Επειδη ομως ξερω οτι ο χωρος ειναι 'σωστος' κ δεν φερνει κοπελες-ξεπετα, ειπα να δοκιμασω τελικα.
Βερονικα λοιπον...
προκειται για μια κοκκινομαλα, περιπου στο 1,70,σωμα κανονικο,βυζι 2αρι φυσικο,
και αυτο που εκανε εντυπωση ηταν το κολαρακι της...σφιχτο..μιλαμε πετρα...παρολο που δεν γυμναζεται..
Περασμα στο δωματιο λοιπον,πολυ γλυκια ,ναζιαρα και περιποιητικη.Το μονο κακο οτι δεν ξερει πολλα ελληνικα,
αλλα οκ.. μπορεις να συνεννοη8εις!Στα του μασαζ..καλη ειναι..το παλευει,αλλα εκει που με εξεπληξε
ευχαριστα ηταν μετα..Φανταστικη πιπα,την ξερει καλα την τεχνη η μικρη..πανω στον παγκο αντεχει το σφυροκοπημα..
και δειχνει να το απολαμβανει. Οταν την εβαλα απανω μου..εκει τα εδωσε ολα.Κουνιοταν ποτε αργα κ αισθισιακα..
κ ποτε γρηγορα κ μανιασμενα..κ ταυτοχρονα χουφτωνα το θεσπεσιο-σφηχτο κολαρακι της! Αυτα!
Συμπερασμα..
Η κοπελα αν κ δεν σου γεμιζει το ματι στο 'σαλοναρισμα'..στο δωματιο ειναι σουπερ!
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 14, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
ΧΧΧ-Man
Μέγας
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
46
Likes:
3.666
Πόντοι:
4.365
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού