Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 56 10
Μασατζίδικα 50102
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Τεστ του νέου αίματος.
Το μεγαλύτερο ξενέρωμα που έχω φάει ποτέ σε τέτοιο μαγαζί. Εκείνη τη στιγμή ήταν διαθέσιμες Τζένη και Μαρία Με τη Τζένη είχα πάει παλιότερα… Άλλωστε ή επίσκεψη γίνοταν αποκλειστικά για αξιολόγηση του νέου τεμαχίου. Τσαχπίνικο προσωπάκι, ωραίο σωματάκι. Δεν με χαλάει… σκέφτηκα. Και η γλώσσα που δεν ήξερε, πάλι δε με χαλούσε γιατί το μιλάω το Αγγλικό. Αρκεί να το μιλάει και αυτή βέβαια…
Τέλος πάντων… Μπήκα…
Ντουζάκι, ξάπλωμα μπρούμητα και άπλωμα λαδιού…
Από την αρχή έδειξε ότι κάτι δεν πήγαινε καλά… Κοιτούσα από τον καθρέφτη και έβλεπα κατεβασμένα μούτρα. Άρχισα να λέω μαλακιούλες για να σπάσω τον πάγο… Κάποια στιγμή την έκανα να γελάσει… Αμήν, σκέφτηκα. Αλλά μετά πάλι ξαναέπεσε η διάθεση… Ωχ, πρόβλημα… Γυρίζω ανάσκελα… Νόμιζε ότι ήθελα να πηδήξω… Εγώ ήθελα παιχνίδια, γιατί δεν ήμουνα έτοιμος ακόμη…Με είχε ξενερώσει η έλλειψη συμμετοχής…Γδύνεται εντελώς, ανοίγει το προφυλακτικό και μου το δίνει στο χέρι… Can you help me??? μου λέει… Μου το έδωσε να το φορέσω μόνος μου… What are you doing??? τη ρωτάω… Τέλος πάντων, της εξηγώ ότι πρέπει η ίδια να μου το φορέσει και να μου το γλείψει… Σαν να σιχαινόταν… Ούτε με το χέρι δεν ήθελε να το βάλει… Ξενέρα!!!...Τέλος πάντων, η συνέχεια ό,τι πιο κωμικοτραγικό…Δεν περιγράφεται με λόγια… ¨Όσο και να το πάλευε με το καυλιάρικο προσωπάκι κατά τη διάρκεια της διείσδυσης, δεν με έπειθε…
Γενικώς δεν το είχε… καθόλου όμως… Προφανώς δεν είχε εκπαιδευτεί καταλλήλως… Ή μπορεί και να σκόπευε να φύγει έτσι κι αλλιώς, οπότε δεν την ένοιαζε και πολύ… ή μπορεί να τα είχανε τσουγκρίσει πιο πριν… Εν πάσει περιπτώσει, το timing ήταν το χειρότερο και εγώ ήμουν το εξιλαστήριο θύμα.
Πάντως, τις επόμενες μέρες την είδα εκτός ομάδας, που σημαίνει ότι υπήρχε προδιάθεση εξόδου και γι αυτό η εν λόγω χλιαρή - απαράδεκτη συνεδρία.
¨Η μήπως είχε τα ρούχα της και θα ‘χουμε come back εντός των ημερών??? Οψόμεθα…
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού