Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 784579
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
επισκεψη στο καλυτερο μασατζιδικο της αθηνας για μενα μεσημερακι μονος μου στη ζεστη
μπαινω κ βλεπω τα κοριτσια κ διαλεγω το πιο μικρο κ ομορφο πανεμορφο τα λογια ειναι περιτα το μονο κακο οτι μιλαει αγγλικα κατα τ αλλα το κοριτσι ειναι για εγκεφαλικο
μου φερε ενα χυμο ειπαμε κατι για να σπασει ο παγος κ ξαπλωσα στο κρεβατι για μασαζακι κ χαλαρωμα
μασαζ πολυ καλο κ αισθησιακη μουσικη οτι καλυτερο μ ελιωσε σ ολο το κορμι το ειχα αναγκη ολο αυτο αυτο που με εφτιαξε ηταν οτι μου εκανε μασαζ με τα ρουχα κ αρχισε να γδυνεται σιγα σιγα αφηνωντας μονο το κορδονι τηες αρχισε να μου τριβει το στηθος της στη πλατη κ μου εγλυφε τα αυτια κ αρχισα να ερεθιζομαι παρα πολυ
με γυρναει ανασκελα κ με εγλυφε σ ολο το κορμι με ειχε καυλωσει αρκκετα θα ελεγα με πλακωνει σε κατι γλωσοφιλα με πολυ παθοςκ φτανει η ωρα της πιπας αργη αισθησιακη με χτυπηματα στη γλωσσα κ προστυχα βλεμματατην πεταω στο καναπε κ την αρχιζω σ ενα γλυφομουνι ασταματητο εχει μια πολυ ωραια κλειτοριδα που δε χορταινα να τη ρουφαω κ να τη δαγκωνο 21 χρονων καυλα
με πεταει στο πατωμα σε σταση καου γκερλ γυνατα με βια γαμιωμασταν σα τα σκυλιατη γυρναω στα τεσσερα χουφτωνοντας τα βυζακια της κ δαγκωνωντας τη πλατη τηςετσι το ηγαμε για λιγη ωρα κ την γυρναω ανασκελα χτυπαγα το πουτσομου πανω στη κλειτοριδα τησ κ τον ετριβα μια της τον εβαζα μια τον εβγαζα δεν ηθελα να τελειωσω με τιποτα αλλα η ωρα περναγε το τελος δεν αργησε να ερθει αδειαζωντας τους χυμους μου μες το γλυκο μουνακι της κατσαμε τα ειπαμε για λιγο αλλα ημουν τοσο καυλωμενος που τη πηρα για δευτερη φορα στα καπακια οπου χαμουρευομασταν πανω στο καναπε πανω απο μιση ωρα κ ξανα δευτερο ημιχρονο μια παρα πολυ καλη εμπειρια απ
τις καλυτερες της ζωης μου αφου κ τωρα που γραφω εχω καυλωσει αρκετα δεν περιγραφω αλλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2012
Κόστος συνάντησης
150
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2012
σημεία στίξης; Χμμμ;
27 Αυγούστου, 2012
Πως έφτασε το κόστος στα 150;
28 Αυγούστου, 2012
150Ε για 2 φορές;;;; Χμμμ; Πολλά μου φαίνονται όταν σε άλλα ιδρύματα η δεύτερη πιστολιά έχει πέσει στα 120Ε... Τεσπα... καλά πέρασες και αυτό έχει σημασία! Γλώσσα
28 Αυγούστου, 2012
Ψιτ.. Παλικάρι ..το ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ το εκλεψες απο μένα ...
για να προσεχουμε εδω μέσα ..αντε μπραβο Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Βλεπω η κυρία Ζανα τις διαλεγει μια μία ...
E
Excalibur
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4