Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 7 10
Μασατζίδικα 62485
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σαν επισκεπτις του σαιτ πριν γραφτω, διαβαζα τοσα και τοσα για τη Χρυσα και ψηθηκα. Πηγα καρφοτος γι αυτη. Ναι, ειναι πολυ ομορφη (κουκλιστικο προσωπο) και με πολυ καλο σωμα γυμνασμενο με αρμονικες αναλογιες και βυζια που εχουν δεχτει μια μικρη ενισχιση. Στην εμφανιση βαζω μονο 8 και οχι παραπανω γιατι θα μπορουσε να ειχε κανει καλιτερη αποτριχωση στα ποδια της και γιατι τα δαχτυλα των χεριων της δεν ηταν περιποιημενα.

Ομως τα καλα σταματουν εδω. Η κοπελα δεν ξερει μασαζ. Απλα τριψιμο κανει και τιποτα παραπανω. Και μετα το μασαζ, στο σεξ ακομα χειροτερα. Ολο μη και μη. Φυσικα οχι anal. Αλλα ουτε γλωσοφιλα, ουτε δαχτυλα σε μουνι και κωλο, ουτε γλειφομουνι, ουτε γλυψιμο στα βυζια. Και την ωρα που τη γαμαγα, απλα καθοταν τελιως παθητικα περιμενοντας να τελειωσω. Τι να την κανω την ομορφια σου ρε Χρυσα αμα εισαι κομοδινο;

Και σα να μην εφταναν αυτα μου πηρε 130 το πορνιδιο, επειδη μου εκανε την τιμη να τη γαμησω. Σα δεν ντρεπομαστε λεω γω.

Η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 17, 2012
Κόστος συνάντησης
130
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Χρύσα
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
100
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2012
Καταρχήν, υπάρχουν αρκετές κριτικές οι οποίες μάλλον δεν είναι ενθαρρυντικές.
Επίσης το ότι καταφέρεις να κανείς και σεξ με τη λέγαμενη, είναι μια επιτυχία, ομολογουμένως.
Εγω για παράδειγμα δεν τα κατάφερα. Μάλλον δε με καβλωνουν τα
Κομονδινα και την επόμενη φορα θα δοκιμάσω με
Πορτατιφ...
Τα βυζια είναι "πειράγμενα" και ας ξεγελούν. Τόπ δουλεια βεβαίως και φαντάζομαι ότι θα κόστισαν.
Τέλος, πηγές σε μασαζερι και όχι σε οίκο ανοχής, αλλα ο χαρακτηρισμός "πορνιδιο" είναι αδοκιμος.
Ήταν μια ατυχής στιγμη που μπορει να συμβεί στο καθένα
Στο ίδιο ίδρυμα υπάρχουν άλλες πολυ πιο αξιόλογες επιλογές γιατι τελικα "ότι λάμπει δεν είναι Χρύσα".
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1