Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114747
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...Αφού έκανα μια γύρα σ όλα τα μαγαζιά του κέντρου χωρίς να βρω κάτι πραγματικά καλό, θυμήθηκα κριτικές συναγωνιστών για την Ειρήνη. Έχοντας όρεξη για Milf/gfe κατάσταση, κατηφόρισα προς το μαγαζί...χωρίς πολλά-πολλά την επέλεξα, αν και εμφανισιακά δεν συγκινεί ιδιαίτερα...ωστόσο είναι αρκετά γλυκιά κοπέλα, αν και τη χαλάει λίγο η κοιλιά της...η Ειρήνη μπήκε μέσα σιωπηλή και χαμηλοβλεπούσα...με ρώτησε αν θέλω μασάζ...της έγνεψα καταφατικά...το 10λεπτο μασαζάκι της δεν ήταν άσχημο...με χαλάρωσε και με καύλωσε ταυτόχρονα...βλέποντας τον καλσόν και τις κόκκινες γόβες της, καύλωσα ακόμα περισσότερο και άρχισα να της βάζω χέρι...με το που της έβαλα δάχτυλο στο μουνί, η Ειρήνη μου...επιτέθηκε με πάθος!! Βαθιά γλωσσόφιλα, αναστεναγμοί και τρίψιμο του πούτσου...άρχισε ένα λυσσασμένο τσιμπούκι, ενώ της έχωνα δάχτυλα παντού...πέρασα στην αντεπίθεση...αφού της έκανα ένα μαεστρικό γλυφομούνι, της τον έχωσα βαθιά έχοντας υπέροχη αίσθηση του στενού μουνιού της...παράλληλα της έγλειφα τα δάχτυλα των ποδιών της, κάτι που γούσταρε αφάνταστα...συνεχίσαμε έτσι για αρκετή ώρα με την Ειρήνη να λέει κάτι ερωτικές φράσεις στα Ρώσικα, μέχρι που μου είπε ότι χύνει...στη συνέχεια της έβαλα βαθιά το δάχτυλο στον κώλο ενώ μου έπαιρνε τσιμπούκι...τη γύρισα μπρούμυτα και της κάρφωσα το σφικτό κωλαράκι χωρίς ίχνος διαμαρτυρίας...το αντίθετο...το τέλος δεν άργησε να έρθει..όπως ήταν ξαπλωμένη της τον έδωσα τσιμπούκι και την έχυσα στο πρόσωπο και στο στόμα..Ήταν ένα υπέροχο μεσημέρι...κι όπως λεέι και Zero..ΑΘΑΝΑΤΑ Ρωσο-milf...
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
anatolgami
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Αυγ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
1.611
Πόντοι:
266
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού