Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Μασατζίδικα 97615
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρώτη φορά επισκέπτομαι τέτοιου είδους μαγαζί (δεν είναι του γούστου μου) πιο πολύ για να δοκιμάσω το nuru.
Η πρώτη εικόνα που έχεις μπαίνοντας στο διαμέρισμα, είναι πολύ καλή. Όμορφος χώρος καθαρός και με αρκετή δόση πολυτέλειας.
Με παίρνει η Λίζα και πάμε στο σαλόνι να μου πει τα προγράμματα. Ήμουν αποφασισμένος για το nuru που είναι πια στα 130 ευρώ.
Πέρασαν πολλά "κορίτσια" από τη πασαρέλα, αλλά με τη πρώτη ματιά δεν ξεχώρισα κάποια, οπότε ζήτησα να ξαναπεράσουν.
Οι περισσότερες ήταν κάτω του μετρίου. Αναγκαστικά λοιπόν, επέλεξα τη Νίκη που ήταν κάπως καλύτερη.
Περνάω στο δωμάτιο (σχετικά μικρό) με όλα τα απαραίτητα στη θέση τους και μια σύγχρονη ντουζιέρα. Αφού έκανα το ντουζάκι, περίμενα λίγο να έρθει και η Νίκη.
Δεν άργησε. Χαιρετηθήκαμε και μπήκε για ντουζ. Στο μεταξύ μου είπε να ξαπλώσω στο στρώμα. Βγαίνει από το ντουζ και ετοιμάζει το τζελ και μου έρχεται. Η αίσθηση που σου αφήνει αυτό το ζεστό τζελ, είναι πραγματικά όμορφη. Φυσικά παίζει ρόλο και η κοπέλα, κάτι που δεν μπορώ να συγκρίνω (1η φορά) Η Νίκη πάντως ήταν αρκετά καλή και η "διαθεση" είχε ανέβει απο νωρίς, οπότε όταν γύρισα ανάσκελα δεν κρυβόταν η χαρά. Τριβόμασταν αρκετή ώρα με ότι ήταν δυνατόν. Δούλεψε αρκετά το foot job κάτι που με τρελαίνει τα μάλα καθώς και το στοματικό. Η ολοκλήρωση ήρθε με foot job πολύ έντονα.
Ακολούθησε ντουζάκι και οι δυο στη καμπίνα, όπου αναπάντεχα υπήρξε και 2η ολοκλήρωση με στοματικό.
Συνοπτικά, δεν ήταν άσχημα, αλλά δεν ξέρω αν θα ξαναπάω. Σαν εμπειρία όμως ήταν πολύ καλή
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 28, 2012
Κόστος συνάντησης
130
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Νίκη
mad_max
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
96
Likes:
4.742
Πόντοι:
22.915
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Ettore, Eisenfaust και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού