Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 26 10
Μασατζίδικα 61758
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επίσκεψη το απογευματάκι ,δεν θα κάνω περιγραφή της Ντόνας έχω στις άλλες κριτικές μου ,το μόνο που έχει αλλάξει πάνω της έιναι η
προσθήκη ένος τατου΄στον δεξί της καρπό...όλες οι κοπέλες κατα το σαλονάρισμα έδειχναν πολύ πεσμένες..... χαρακτηριστικά της κατάστασης
έιναι ότι εγώ πήγα στις 19.00 και ήμουν ο πρώτος πελάτης της μικρής.....έκανε μπανάκι και περάσαμε για λίγο στο μασάζ που όπως έχω ξαναγράψει
δεν το έχει....είναι σαν να σε τρίβει η μανά σου........μετα απο κανα 10λεπτο με σκούπισε και έπεσε στην αγκαλιά μου και άρχισε τα γλωσσόφιλα
με δική της πρωτοβουλία και πολύ παθιασμένα , έγω έγλυφα τα πολύ στητά βυζιά της ένω χούφτωνα το υπέροχο κωλαράκι της , την ξάπλωσα στο
μασαζοκρέβατο και άρχισα να της γλύφω το μικρό μουνάκι της και κλασσικά γαργαλήθηκε, η αλήθεια έιναι ότι προτιμάει να της βάζεις δάχτυλο παρά
να την γλύφεις, εγώ όρθιος μπροστά της με και αυτή ξαπλωμένη ανάσκελα , ο πούτσος μου ήταν στο ύψος της κοιλότητας του στόματος της ,με το που πλησίασα
λίγο μου τον εξαφάνισε ,γλύφει καλά το μικρό(στις 22/4 γίνεται 23...να τις κάνετε κανα δωράκι Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο)γλύφει και αρχίδια ένω έγω της
έβαζα δάχτυλο και στο μουνί και στον κώλο , πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση στα όρθια όπου λόγο του σωματότυπού της , την κάνεις ότι θέλεις ,
μετά πέρασμα στον καναπέ και στήσιμο στα τέσσερα ,πέρνει ωραία στάση και το κωλαράκι της είναι μούρλια ,έτσι στα τέσσερα ήρθε και το τέλος ,
σήμερα δεν είχα δυνάμεις για δεύτερη εκτόνωση μιας και είχαν προηγηθεί ήδη άλλες δυο σε άλλα ιδρύματα, 'οπως καθόμουν στον καναπέ για να χαλαρώσω
πέφτει στην αγκαλιά μου και αρχίσαμε να μίλαμε για την οικονομική κατάσταση και για ένα συγγενικό της πρόσωπο που έχασε σχετικα πρόσφατα ,
για του λάτρεις τον πετιτ πιπινιών συνιστάτε.....
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 21, 2012
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ντόνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
195.695
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2012
έλεος ρε παιδιά μην μεταφέρετε δημόσια και τις ιδιωτικές σας συζητήσεις με τις κοπέλες, ήμαρτον δηλαδή...
K
kosnik26
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1