Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 8 10
Μασατζίδικα 30039
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν επισκέφτηκα τον χώρο σήμερα...
Χτύπημα κουδουνιού και άνοιγμα πόρτα κατευθείαν...
Πέρασα στον χώρο ο οποίος άνοιξε όχι απ'την πόρτα που λέει "ΥΠΕΡΒΑΣΗ" αλλά από μια δεξιά της παρόλο που χτύπησα με το χέρι την πόρτα "ΥΠΕΡΒΑΣΗ".
Μου άνοιξε η Πάολα (στάνταρ αλβανίδα).
Με έβαλε στο δωμάτιο με το μπλέ ανοιχτό στρώμα και ήρθε η έλενα μετά κ τα είπαμε.
Μουκανε 2-3 ερωτησούλες, είπαμε για την κρίση κλπ...
Μουπε πως έχει 2 κοπέλες ελεύθερες,την Πάολα που δεν μάρεσε και την Σοφία που μου έφερε μια πορτοκαλάδα πουχα ζητήσει.Όμορφη κοπελίτσα από Τσεχία όπως είπε...ποιός ξέρει???
Είχε και άλλες κοπέλες που ήταν σε άλλα δωμάτια όπως μου είπαν.
Ζήτησα απ'την Πάολα να φωνάξει την Ελενα να κάνω 2-3 ερωτησούλες ακόμα (πχ αν μπορώ να κάνω 2 εκτονώσεις στη 1¨30 ώρα) αλλά τη μία μου είπε πως μιλάει με κάποιον πελάτη και την άλλη πως....είναι με τον λογιστή και θα αργήσει....
Δεν το πολυπίστεψα αλλά τές πα...
Με τα πολλά επειδή είχα πάει με σκοπό να περάσω από περιέργεια και μια και δε με χάουσε η Σοφία πέρασα...
Όντως η άνεση χρόνου είναι το ατού του μαγαζιού...
Η κοπέλα έκανε όντως 45 λεπτά καθαρά μασάζ...
Το ήθελα πιο δυνατό όμως...Μου είπε πως είναι μαθητευόμενη της Έλενας...και ότι μαθαίνει κάνει μπαμ...αλλά δεν ήταν και κακή...
Όταν πέρασαν τα 45' μου λέει να περάσουμε στα...επόμενα στα 45' στα του..."φαγητού"....
Δυστυχώς για μένα...(ήξερα πως θα συμβεί...) ήμουν φουλ φορτωμένος...παρέδωσα πριν κάν ξεκινήσουμε ουσιαστικά...
Τί να πώ μπορεί αν της έλεγα να...συνεχίσουμε να μην έλεγε όχι...μια και της είπα "δεν πειράζει την επόμενη φορά"....και μου απάντησε "ότι θές εσύ"....
Οπότε έκατσα 50 λεπτά μέσα αλλά η κοπέλα -όπως μουχε πει και η ΈΛενα- κάθεται 1¨30 ώρα άνετα...
και ο χρόνος μοιράζεται 45' μασάζ + 45' φαγητό....

Η κοπέλα στην συμπεριφορά της ήταν πολύ girlfriend για όποιον αρέσει...
και μετά όταν πήγαμε να περάσουμε στο ψητό έδειχνε πως γούσταρε σα γατούλα φαση...
αλλά εντάξει γούστα είναι αυτα...
για πίπούλα με ρώτησε αν θέλω ή όχι σκουφί άρα κανει και ακα...
και απότι φάνηκε ήταν και πολύ δεκτική σε φιλιά (ίσως και γλωσσόφιλα που δε δοκίμασα)

Εμφανισιακά είναι μαυρομάλλα-καρέ μαλλι,πολύ γλυκό πρόσωπο,πολύ καλό 3αρι φυσικό βυζί,λεπτό κώλο αλλά κάποια περιττά κιλά πχ στην κοιλιά

φεύγοντας είδα στο διάδρομο μία Φανή κάτι τέτοιο (μαυρομάλλα-πεττιτ όπως μαρέσει...αλλά φαινόταν πιο έμπειρη....είναι στα σχέδια μου)

συνοψίζοντας...
70 euro για 45' μασαζ + 45' μπριζόλα (όποιος αντέχει) =1:30 ώρα είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ vfm!!!!
δε νομίζω να υπάρχει αλλού....
στην περίπτωση μου όμως κάπως μου φάνηκαν γιατί δεν πρόλαβα να περάσω στο 2ο μέρος του...προγράμματος...
αν όντως είχα τη δυνατότητα να κάνω και 2η κατάθεση (κάτι που δεν έμαθα ποτέ μια και δεν είχα την έλενα αλλα και δεν ρώτησα ο βλάκας την κοπέλα) τότε μιλάμε για ΣΟΥΠΕΡ μέρος...
Τέλος θα ήθελα να δώ και καμιά κοπέλα παραπάνω...

*το 7 στο χώρο είναι γιατί το δωμάτιο δεν είχε A/C και την βγάλαμε με αερόθερμο
** μπανάκι είχε ακριβώς έξω απ'το δωμάτιο το οποίο και χρησιμοποίηση πριν και μετά...η κοπέλα δεν ξέρω αν και πού έκανε πάντως εκεί που έκανα εγώ μπάνιο δεν πήγε αφού την είδα ντυμένη μετά...
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 21, 2012
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού