Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785540
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είμαι τακτικός θαμώνας του Ζανομάγαζου, έχω και τα στανταράκια μου (Πάολα & Σόνια) αλλά είπα να δοκιμάσω τη Νικόλ. Δεν έχασα: πρόσχαρη και με κουβέντα (όσο πρέπει, όχι να στα πρήξει κιόλας), πολύ καλό μασάζ, καλύτερο και από τις δύο άλλες κοπελιές, με δύναμη, επιμονή στα σωστά σημεία, πάτημα με γόνατα στην πλάτη, ωραίο αυχενικό μασάζ. Σε χαλαρώνει πλήρως, ξεπιάνεσαι (αν έχεις πιαστεί...Χαμόγελο ) και το φχαριστιέσαι.

Στα λοιπά τώρα: η Νικόλ είναι μιλφάρα, στα 30+ με βυζί 4άρι φυσικό (άρα και χαλαρό, αλλά για εμέ το βυζολάγνο, είναι ό,τι πρέπει Γλώσσα ) και κορμί καλό γενικά. Σκαρφαλώνει πάνω σου, χαιδεύει με τα κανόνια της και με τα ακροδάχτυλα εκεί ακριβώς που χρειάζεται Χαμόγελο, σε κάνει πύρκαυλο αλλά: (α) η πίπα ΔΕΝ είναι ξεσκούφωτη (εμένα με χαλάει αυτό) και (β) το σεξ είναι σχετικά κλασικό: πάνω εκείνη, δεν αφήνει και πολύ χώρο να της γλείψεις τις βυζάρες ενώ στον καβαλάει, για δαχτυλάκι στον κουλούρι δε, ούτε κουβέντα Λύπη, μετά από πάνω εσύ, ένα δύο εν δυό, δεν κρατάς και πολύ...

Γενικά, καλή σχέση ποιότητας τιμής, τα γνωστά για τον χώρο και το σέρβις. Προτείνεται απόλυτα για βυζολάγνους, αξίζει να τα βλέπεις, να τα πιάνεις και να τα χουφτώνεις όσο έχεις καιρό και χώρο !! Α, και για το Ιταλίδα, ναι είναι Ιταλίδα όσο εγώ είμαι από τη Ζιμπάμπουε.. Μεγάλο χαμόγελο

ΥΓ. Μέχρι τώρα πάντως, το καλύτερο overall είναι η Πάολα !
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2012
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
850
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού