Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 13 10
Μασατζίδικα 27946
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επίσκεψη σήμερα νωρίς το απόγευμα ,χρέη σερίφισας η Λία(ξανθιά μιλφ με κανονοκό σώμα άβυζι)μίας και η Βίκυ ήταν σε δωμάτιο ,ακόμα ήταν η Αννα η μελαχρινή λεπτη κοπελίτσα που είναι εκεί απο το καλοκαίρι ,και Ντιάννα άλλη μελαχρινή λεπτή αδιάφορη ,η Λία προσφέρθηκε να μου φέρει κάτι με ρώτησε αν καπνίζω κλπ , της είπα ότι δεν θέλω κάτι ενω με ρώτησε αν έχω ξαναπάει και αν έχω περάσει με καμία Χμμμ; άρχισα να της λέω λοιπόν Χριστίνα , Μαρίνα , Βίκυ , Λίζα ,Βερόνικα Αννα ενω εκείνη την στιγμή άκουσα την φωνή της Βίκυς να λέει σέ άκουσα και γνώρισα τη φωνή σου έρχομαι.....
φιληθήκαμε , έχει παχύνει λιγάκι (παίρνει αρκετό καιρό τώρα φάρμακα , κάνει ορμονοθεραπεία)με ρωτάει με ποία θα περάσω και της λέω με εσένα , δεν σου αρέσει καμιά άλλη μου κάνει και μου προτείνει την Λία ,της λέω εσένα θέλω και μου απαντάει ναι αλλά μόνο σέξ χωρίς μασάζ, γιατί τώρα που το πρόγραμμα έχει γίνει μια ώρα λόγο του ότι είναι λίγες κοπέλες δεν μπορεί να κάτσει πολύ ώρα στο δωμάτιο......της λέω οκ θα τα πούμε και κάνω να φύγω....με πιάνει απο το χέρι και χαμογελώντας μου λέει άντε πάμε....κάνω μπανάκι και ξαπλώνω και την περιμένω , έρχεται και αυτή με μόνο μιά πετσέτα τυλιγμένη στο κορμί της...ξάπλωσες κιόλας μου λέει.....μασάζ πολύ καλό και δυνατό παρόλο που έχει καιρό να κάνει και λόγο ότι της πονούν τα χέρια της από ένα ατύχημα που έχει , με έκανε αλοιφή , μετά ξάπλωσε αυτή και μου ζήτησε να της κάνω εγώ μασάζ ,κάτι που έκανα για κάνα 5λέπτο,έτσι όπως είμαι όρθιος μπροστά της και αυτή ξαπλωμένη μου πιάνει τον πούτσο μου και τον βάζει στο στόμα της , το τσιμπούκι της είναι θεϊκό(σε αυτό πόνταρα κιόλας επειδή ήδη είχα τρις καταθέσεις δεν ήξερα να θα τελειώσω με σεξ) ,δεν χρησιμοποιεί καθόλου χέρια κάνει πολλά και συνεχόμενα dt , γλύφει εναλλάξ και τα αρχίδια και την γύρω περιοχή και κάνει και πολλά φτυσίματα ,κάτι που σε συνδυασμό με της σέξι ματιές που σου ρίχνει με της πράσινες ματάρες της είναι πολύ καβλωτικό,την γύρισα για 69 και μετά αφού μου πέρασε προφυλακτικό την έστησα στα τέσσερα στον καναπέ για πισοκωλλητο όπου την γάμαγα δυνατά ενώ ταυτόχρονα της τράβαγα τα μαλλιά ,μετά έστρωσε την πετσέτα κάτω στο πάτωμα και ανέβηκε απο πάνω μου με αυτή να δίνει τον ρυθμό (η αλήθεια είναι ότι λόγο ύψους και σωματοδομης της είναι πολύ δύσκολο να την κουμαντάρεις...μετα την γύρισα στα τέσσερα στο πάτωμα δυνατό γαμήσι χουφτώνοντας της βυζάρες της , επειδή ένιωθα ότι γαμώντας δεν θα μπορούσα να τελειώσω της είπα να τον πάρει στο στόμα ,άλλη μια φορά έδωσε ρεσιτάλ τσιμπουκιού και το τέλος ήρθε στο στόμα της όπου στην κυριολεξία με στράγγιξε(ότι μου είχε μείνει)χρόνος προγράμματος 55 λεπτά , πήγε για μπάνιο μετά πήγα και εγώ , καθώς ντυνόμουν και αφού ντύθηκε και αυτή γύρισε στο δωμάτιο και τα είπαμε για κανα μισάωρο (βέβαια μας διέκοπταν τα κουδούνια)
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2012
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, xubicuz

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού