Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 19 10
Μασατζίδικα 26553
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη στο στουντιακί την περασμένη Πέμπτη το πρωί,ύστερα απο κάποια κριτική που διάβασα για μια κινεζούλα.Πάρκινγκ χάλια εώς ανύπαρκτο.Υποδοχή άψοψη και αναμονή στο πρώτο δεξιά δωμάτιο,παρέλαση απο τις τρείς εργαζόμενες εκείνης της ημέρας και επιλογή(όπως είχε σχεδιαστεί απο το πρωί)της Νίνας.
Κινεζούλα,γλυκίτατη,κοντούλα,αδύνατη με στητό μικρό βυζάκι και τέλειο δέρμα.Η απόλυτη έκδοση της μινιόν πετίτ καβλίτσας...
Ντουζάκι,μικρή αναμονή και άφιξη της Νίνα με στενό κοντό μαύρο φόρεμα.Ξεκίνημα με μασάζ(ύστερα απο ερώτηση της),το οποίο ήταν απλά τρίψιμο με λάδι και τίποτα παραπάνω,αλλά δεν χρειαζόμουν κάτι άλλο,γιατί είχα αρχίσει ήδη το μπαλαμούτι και δεν έβλεπα την ώρα να τον καρφώσω μέσα της.Γύρισμα ανάσκελα στο μασαζοκρέβατο και ξεκίνημα ακάποτης πίπας(πάλι ύστερα απο ερώτηση της),ενώ εγώ πασπάτευα το μουνάκι της,το οποίο έφερε άμεσα σε θέση για 69.Αφού δεν πήγαινε άλλο απο κάβλα,την σταμάτησα για να καβαλήσει και εκεί με προβλημάτησε αρκετά γιατί με ρώτησε πάλι αν θέλω καπότα ????????!!!!!!!! Φυσικά της απάντησα και αφού μου την πέρασε καβάλησε και ξεκίνησε ένα ήρεμο κούνημα με καθόλου βιασύνη.Απο εκεί και πέρα έκανα ότι ήθελα χωρίς η κοπέλα να δυσανασχετίσει καθόλου(αντίθετα χαμογελούσε συνέχεια καβλοτικά). Κατέβασμα απο μασαζοκρέβατο αγκαλιά "κουμπωμένοι" και πήδημα στα όρθια,αφου η γκόμενα είναι πούπουλο και προσφέρεται για αεροπλανικά!!!!!! Συνέχεια στο καναπεδάκι ιεραποστολικά-γονατιστός στο πάτωμα εγώ- και καπάκι στα τέσσερα για λίγο σφυροκόπημα.Επειδή το τέλος καραδωκούσε,ξάπλωμα της Νίνα στο κρεβατάκι ανάσκελα,πόδια διάπλατα ανοιχτά και ψηλά και εγώ όρθιος να της καρφώνω το μουνάκι όσο πιο βαθειά μπορούσα,μέχρι που επήλθε το μοιραίο....
Καλή εμπειρία για τα λεφτά που έδωσα,καλό μουνάκι η Νίνα,αλλά με προβλημάτισε πάρα πολύ η ερώτησής της άν ήθελα να την γαμήσω χωρίς καπότα.....??????
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2011
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Νίνα
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
156
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2012
φιλε εγω θα την ειχα διωξει...μηπως δν καταλαβες καλα την ερωτηση της,γτ γενικα ειναι χοντρο!η τυπισσα ειναι η ασχετη ή επικινδυνη...
04 Ιανουαρίου, 2012
Τι να σου πώ κι έγω????
Τελιώνει την πίπα,με κοιτάει και με ρωτάει: "καπότα"?
Σάστησα λίγο και της απάντησα καπάκι "ναί", μου την φόρεσε και ξεκινήσαμε.
Μακάρι να κατάλαβα λάθος...
04 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οι απω ανατολιτισσες οταν κανουν την ερωτηση "condom?", δεν προτεινουν ακαποτο
απλως σε πληροφορουν διακριτικα οτι ηρθε η ωρα για το επομενο βημα της συνευρεσης
σα να σου λενε δηλαδη ενταξει με την πιπα, ας περασουμε τωρα και στο κυριως γαμησι
04 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μήπως εννοούσε, αν ήθελες άλλο πίπα ή να σου έβαζε καπότα για να ξεκινήσετε το sex... Εντάξει νομίζω είναι πολύ χοντρό αυτό και ειδικά από κινέζα. Ας μη τη μαυρίσουμε χωρίς να είμαστε σίγουροι
04 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδελφια ειληκρηνα μου κοπηκε το αιμα!Αν και λεω Αν ρωτησε αυτο το πραγμα οντως πρεπει να μαυρισουμε αυτην αλλα και το ιδρυμα!Ελπιζω απλα να εννοουσε κατι αλλο η ο φιλος να ακουσε παπαδες απο την καυλα...........
08 Φεβρουαρίου, 2012
Παιδιά για να μην παρεξηγούμαστε.Δεν το "μαύρισα" το μαγαζί,ούτε την κοπέλα.Απλά σας μετέφερα ότι κατάλαβα και πιθανόν να κατάλαβα λάθος.Απλά εκείνη τη στιγμή πανικοβλήθηκα λίγο.Ίσως να έχει δίκιο ο συναγωνιστής που είπε ότι οι ανατολίτισσες ρωτάνε τυπικά για να προχωρήσουν στο επόμενο βήμα.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6