Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785701
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη φορά σε μαγαζί του είδους και έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.
Η Σόνια είναι η κοπέλα της διπλανής πόρτας που πάντα φαντασιώνεσαι. Κοντούλα, ναζιάρα, γλυκομίλητη, με ωραίο κ' μεγάλο στήθος και τρομερά στησίματα. Από τις λίγες φορές που κοπέλα του χώρου όταν έβγαλε τα ρούχα της μου έκανε καλύτερη εντύπωση από αυτό που περίμενα!
Το μασάζ της δεν μπορώ να το κρίνω μιας και δεν είμαι έμπειρος, εμένα όμως μου άρεσε και με χαλάρωσε πλήρως. Στη συνέχεια, και χωρίς να κάνω κάποια κίνηση, έβγαλε τα ρούχα της, ανέβηκε πάνω στο μασαζοκρέβατο και τρίφτηκε με το σώμα και το βυζιά της πάνω μου, φιλώντας με στην πλάτη, στο λαιμό, στα αυτιά... Δεν ήθελα και πολύ, γύρισα ανάσκελα και συνεχίσαμε έτσι μέχρι το τέλος. Μου άρεσαν οι απαλές, τρυφερές κινήσεις της είτε με τα χέρια είτε με το στόμα. Χωρίς βιασύνη, με απόλυτη gfe διάθεση που μου ταιριάζει. Δεν έχω πραγματικά κάτι αρνητικό να πω.
Το value for money πολύ καλό, αν και αρχικά το 80αρι μοιάζει πολύ. Νομίζω ότι όποιος διαθέτει 45 λεπτά από το χρόνο του, αξίζει τα χρήματα και με το παραπάνω σε σχέση με κάποιο στούντιο.
Συστήνεται ανεπιφύλαχτα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2011
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού