Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 56 10
Μασατζίδικα 98333
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απογευματάκι και διερευνητική είσοδος. Διαθέσιμες Δανάη & Τζέσικα βραζιλιάνες. Η Χριστίνα, Τζενιφερ, Λίζα απασχολημένες. Επέλεξα Δανάη. ~1,70-1,75μ, μαύρα μαλλιά μέχρι ώμους, μελαχρινή, όχι εντυπωσιακό πρόσωπο, μέτριο στήθος, δεν είναι σαν τις στουντιομοντέλες. Ξεκίνημα με μασαζ. Μετριο προς δυνατό. Τα είδα όλα (ίσως επειδή δεν είμαι έμπειρος στο σπορ). Σάμπα στην πλάτη μου. Καλή!!! Με τα χέρια, με το σώμα της, σερνότανε πάνω στην πλάτη μου (μασαζ με το σώμα της!), μού έκανε κάτι κόλπα... Το χρειαζόμουν απολύτως. Μάλιστα ίσως έπρεπε να μού έκανε μασάζ και μόνο μασάζ, και μέχρι τελικής πτώσεως. Τεσπα, το γυρίσαμε στο τρυφερό. Σύντομα ξεκίνησε με ελ. στοματικό καλό, βαθύ, με κόλπα. Μετά ανέλαβα εγώ. Ξαναπήρε τη σκυτάλη. Έπειτα, λάστιχο και εκείνη όρθια και εγώ να μπαίνω από πίσω. Μετά στο κλασικό όπου και με βρήκε το τέλος. Έμπειρη, άνετη και αρκετά επικοινωνιακή η Δανάη, μιλάει ελληνικά (δυσκολευεται στην ορθογραφία), τυπάκι. Κουβεντιάσαμε αρκετή ώρα στην αρχή του μασαζ και στο τέλος πριν την αποχώρηση. Πολύ ενδιαφέρουσα εμπειρία! Δανάη σ ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά!
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2011
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Δανάη
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.189
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού