Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 13 10
Μασατζίδικα 27947
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την πολύ πετυχημένη επίσκεψή μου στο 29 (λίγα μέτρα πιο πάνω, προς την πλατεία) είπα να δοκιμάσω και το 47. Ο χώρος μεγαλύτερος μεν, φτωχικότερος δε. Ένα σαλόνι μικροαστικό για ρεσεψιόν, μουντό γενικά, όπως μουντό αποδείχθηκε και το ...κοκό του !

Οι "κοπέλλες" πάνω από 35 όλες, τίποτα ιδιαίτερο, διάλεξα τη Λία με την προτροπή της Βίκυς (που είναι η υπεύθυνη, χοντρούλα και ψηλή, συμπαθητική αλλά όχι καμία με την οποία να θέλεις να πας, όχι για κρεβάτι, ούτε για μασάζ ! Απορώ με τον συναγωνιστή που έγραψε όσα έγραψε για τη Βίκυ: μήπως μπέρδεψε τα ονόματα;;;)

Η Λία είναι μολδαβέζα, πάνω από 40 σίγουρα, το κορμί όπως το περιμένεις σε μία 40άρα, φαντάζεστε, δε χρειάζεται περιγραφή. Πολύ καλό μασάζ όμως, επαγγελματίας φαίνεται, με δύναμη και γνώση για το πού πρέπει να επικεντρωθεί. Πολύ ομιλητική βρε παιδί μου, και τι δεν μου είπε;! για τα παιδιά της, το τί κάνουν, πόσο όμορφα είναι, τι γκόμενες έχουν και πολλά άλλα που στην αρχή είναι διασκεδαστικά, μετά γίνονται κουραστικά... στο τέλος, και αφού με ρώτησε αν είμαι μπάτσος (!!!;;), με γύρισε, την είδα με τα εσώρουχα - αρνητικό αυτό, έκανε μια αερόπιπα, και στρώθηκε στον πάγκο για το γαμήσι της. Δεν σκέφτηκα καν να τη γλείψω ή να κάνω κάτι άλλο... Της τον φόρμαρα, κάβλες είχα, σχετικά στενή ήταν παρά τις 2 εγκυμοσύνες, τέλειωσα και έφυγα. Μάλιστα, μου υποσχέθηκε με σκέρτσο ότι την επόμενη φορά θα είναι "καλύτερα και θα κάνουμε περισσότερα" ! Τι εννοούσε, δεν ξέρω.

Δε συγκρίνεται νομίζω με το μαγαζί του αριθμού 29: πιο ωραίες γυναίκες (όχι πιπίνια, αλλά τουλάχιστον ερεθιστικές, βλ. Πάολα και Σόνια) προσεγμένος χώρος, καθαρός, με το ποτάκι του , πλήρης περιποίηση. Ενώ εδώ, παρακμή και απογοήτευση.Λύπη

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2011
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λία
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
850
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Δεκεμβρίου, 2011
ποιες αλλες κοπελες ειχε???τα ρουμανακια δεν δουλευαν?????????
ποιες κοπελες εκτος απο την λια που αναφερεις ειναι πανω απο 35???
λες για το ουισκι και μουντο χωρο....οταν σου ζητησαν τι να σε κερασουν ζητησες ουισκι και δεν σου προσφεραν???
μουντο χωρο δεν τον λες ποιο φωτεινος και ποιο ανετος ο χωρος υποδοχης εδω απο το 29 αν και ποιο αδειος απο επιπλα.
18 Δεκεμβρίου, 2011
Από την άλλη ομως είναι σίγουρο , και επιβεβιαωνεται ,
οτι σε κάθε συναγωνιστή που δεν ξέρει το μαγαζι, η Βικυ προτεινει- πασσαρει την φιλη και συντοπίτισα της Λια
και ολοι σχεδον, ιδιως όποτε δεν τους αρεσει η κυρία, κλαινε ένα 80αρι μονιμως
και υφίστανται και ενα σωρό ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ερωτήσεις, πράγμα αντιεπαγγελματικό ως επικίνδυνο
19 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για να τα δούμε ένα ένα:

- Πράγματι η Λία τα σπάει αρκετά τα ... καρύδια. Ένιωσα ότι είχα να κάνω με μια μαμά, που έλεγε τα δικά της, ώστε όταν ήρθε η ώρα για το πήδημα, να ξαφνιαστώ κιόλας!Και η Βίκυ την προμοτάρει αρκετά έως πάρα πολύ. Θεωρώ ότι υ φυγή της Κινεζούλας ήταν χτύπημα.

- Ως χώρος μου αρέσει πιο πολύ από τη Σ29. Είναι πιο άνετος. Αλλά αυτά είναι γουστά. Στο 29 είναι πιο σύγχρονη η φάση (καμπίνα ντους κλπ), αλλά το 47 έχει πιο καλή ατμόσφαιρα για μασαζάκι κλπ.

- Έχω λίγο καιρό να πάω, καθώς την τελευταία φορά δεν το βρήκα ανοιχτό (μάλλον έτυχε), αλλά δεν είδα πολλές μεγαλοκοπέλες.Εκτός από τη Λία, δε θυμάμαι να είδα κάποια άλλη.

Με λίγα λόγια, δεν έχετε κάτι να χωρίσετε.
22 Δεκεμβρίου, 2011
φίλε καλή η λια αλλα για ενα γαμήσει για δεύτερο δεν θα το λεγα. το μασαζ βεβαια καλο αλλα οπως λες ζαλίζει αρχίδια.
ΤΙΜΗ δεν έχει μειωθεί???
13 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ούτε τιμή μειώθηκε ούτε τίποτα. Πολύ μπλα μπλα η δική σου, ο χώρος δεν μ'άρεσε εμένα, και σίγουρα δεν ξαναπάω. Το Σ29 έχει και το προσωπικό ντουζάκι του, τα "κορίτσια" (γιατί πιπίνια δεν είναι Μεγάλο χαμόγελο) πιο φιλικά και το σεξ καλύτερο

Καμιά άλλη πρόταση στη Στουρνάρη παιδιά ;;
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5