Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 26 10
Μασατζίδικα 61761
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
συνεχεια και φευγοντας απο το συγγρου 45 χαραξα πορεια για ντονα ,επισκεψη λοιπον σημερα στις 16.00 ανοιγμα πορτας η αννα μεσα στο χαμογελο και σημερα με μοβ συνολακι , η πορτα στο σαλονι κλειστη ενω μεσα φαινοντουσαν οι σκιες 2 μαλλον συναγωνιστων , πασαρελα και αφου πρωτα παρελασε η γερουσια(γιαγια ολγα και μιλφ ελενη)ακολουθησε η νεα γεννια τζουλια κοκκινομαλα καρε μαλλι μεχρι το λαιμο κριτικη στα αντιστοιχα θεματα , κατερινα ψηλολιγνη μελαχρινη κοπελιτσα και τελος η ντονα, φυσικα περασα με την ντονα αφου ειχα ποθημενο να σκισω το κωλαρακι της απο την προηγουμενη φορα ,ηρθε στο δωματιο φιλιθηκαμε, ειπαμε δυο τρεις μαλακιες και αρχισε το μασαζ μετριο οπως και την αλλη φορα ενω παλι μου προτεινε παρτουζα , της ειπα οχι και με ρωτησε τι προγραμμα θα κανουμε και τις ειπα τον 45 λεπτων 80 ευρω δυο εκτονωσεις(κρατηστετω αυτο)αφου καναμε μασαζ κοντα στα 10 λεπτα κα με σκουπισε απο τα λαδια γυρισα της εβγαλα τα εσωρουχα και αρχισαμε να χαμουρευομαστε και να φιλιομαστε στα ορθια ,μετα ξαπλωσα στο μασαζοκρεβατο και αυτη αρχισε να μου κανει την γνωστη ωραια πιπα της μ,ε γλυψιματα και αρχιδιων και τις εκφυλες ματιες , την γυρισα για 69 οπου το μουνακι της αλλα και το κωλοτρυπηδακι της ειναι σουπερ , περασμα προφυλακτικου και την ανεβασα απο πανω μου ενω φιλιομασταν ολη την ωρα και της εβαζα δαχτυλο στο κωλαρακι της , αλλαγη στασης με αυτην ανασκελα στο μασαζοκρεβατο και εγω να την γαμαω πολυ δυνατα και αυτη να μουγκριζει να δαγκωνεται και να φωναζει ποιο δυνατα,εκει πανω της ειπα οτι σημερα θελω να σκισω το κωλαρακι σου και μου ειπε μμμμμμ(κανε μου λιγακι μμμμμμμμμμμμ)σηκωθηκε πηρε λιγη κρεμα την εβαλε στην κωλοτρυπιδα της και στηθηκε στην ακρη του κρεβατιου με το ενα ποδι στο δαπεδοο και το αλλο πανω στο κρεβατι , αφου δυσκολευτηκα αρκετα για να μπω και την αφησα στην αρχη να κουνηθει αυτη πανω στον πουτσο μου μετα απο κανα διλεπτο αρχισα να την γαμαω δυνατα και αγρια κατι που της αρεσε παρολο που πονουσε , ενω συνεχεια γυριζε το κεφαλι της ψαχνοντας για το φιλι μου , το τελος ηρθε στα βυζια της μετα απο πιπα αφου αυτη την φορα δεν με αφησε να την χυσω στη μαπα και στο στομα , της λεω κανε μπανακι να κανω και εγω για να συνεχισουμε , εκανε μπανιο μπηκα μετα εγω και οσο εκανα την ειδα να ντυνεται....μολις βγηκε αυτη απο το μπανιο αρχισε να ντυνεται , απο μεσα μου αναρωτηθηκα τι κανει και ειπα δεν πειραζει θα παρω και την τζουλια , βγαινω σκουπιζομαι και της λεω να μου φωναξει την τζουλια , μου λεει οκ και της λεω ελα να σε πληρωσω και της δινω 80 ευρω ,μου λεει 100 ειναι , της λεω οχι 80 ειναι αφου εκατσες μονο μιση ωρα(μιση ωρα συμπληρωθηκε μολις βγηκε απο το μπανιο)και σε πηρα μια φορα ειναι 60 ευρω συν 20 για το κωλαρακι σου , μου λεει οτι κατσαμε μια ωρα της λεω πως μια ωρα αφου ηρθες στο δωματιο στις 16.00 (εκεινη την στιγμη ηταν 16.35)και της λεω να φωναξει την αννα και να την ρωτησει.....μετα απο κανα 5λεπτο επιστρεφει το ντονακι μεσα στο ναζι και στην ζουζουνια και κολαει σαν βδελλα στην αγκαλια μου και δεν ξεκολαγε για κανα 7λεπτο και ολο ναζι μου λεει οτι και οι δυο καναμε λαθος....της λεω αυτο δεν γινεται η εγω κανω λαθος ή εσυ και οτι αν κανω εγω λαθος να σου δωσω τα λεφτα και μου απανταει οχι οχι εισαι καλο παιδι και πελατης , της απανταω οτι δεν εχει σχεση αυτο και οτι ξερω οτι εχω δικιο , εκει τελειωσε το θεμα και αφου για κανα 5λεπτο φιλιομασταν εφυγε για να μου στειλει την τζουλια....
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 08, 2011
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Ντόνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
195.695
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, xubicuz

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού