Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 26 10
Μασατζίδικα 61761
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
επίσκεψη σήμερα στις 15.00 στην πόρτα η άννα με το χαμογελο στα χείλη κ ένα εκρού συνολακι.....πρωτη φοραω που παω κ δεν πετυχα καποιον σε δωματιο , η αλήθεια είναι οτι πήγα για την πένη(απούσα χωρις να εχει ιδοποιησει )κατα την αννα ειναι κοντη κ λεπτη , μετα ηθελα να αναθεωρησω την γνωμη μου για την εμμανουελα γιατι εμφανησιακα δεν μου αρεσε αλλα εχουν γραφτει καλα λογια γι αυτην , εμμανουελα κ μαρια δεν θα ξαναδουλεξουν στο μαγαζι , μαλιστα στο ακουσμα του ονοματος μαρια η αννα εκανε ενα μορφασμω , λοιπον στο ροστερ ελενη ξανθια λεπτη χωρις πιασηματα αδιαφορη για μενα , αντζελινα ή αντζελα μελαχρινη ψηλη επιπεδη εντελος , και τζουλια μετριο υψος κ αυτη αβυζι , η μονη που αξιζε ηταν η ντονα ,αλβαναικι κοντο κατω απο 1,60 μαυρο καρε μαλλι με απιστευτω κωλο κ βυζι τουμπανο πολυ μεγαλο για το σωματοτυπο της ,ηρθε στο δωματιο μου εφερε ενα ποτήρι νερο που ζητησα με ρωτησε αν θα κανω μπανιο της ειπα ναι κ μου λεει καλα θα ξαναρθω σε λιγο , καθος κανει να φυγει την πιανω απο πισω της κατεβαζω το φορεμα κ αρχισα να χουφτωνω της βυζαρες της ενω της εβαλα κ δαχτυλο στο μουνακι της.....ανταλαξαμε κ μερικα φιλια κ εφυγε για να κανω μπανιο ,ξαναηρθε κ πιασαμε τη σηζητηση , ποιο παλια δουλευε στο φ4 σταματησε πηγε στην κρητη κ τωρα επιασε δουλεια εδω κοντα ενα μηνα τωρα , αρχισε να μου κανει μασαζ κ με ρωτησε αν ενδιαφερομαι για παρτουζα , την ρωτησα ποια πρωτηνεις και απαντησε με την ελενη παντα κανω.....της ειπα δεν υπαρχει περιπτωση δεν ειναι του γουστου μου , μετα με σιγουρια μου ειπε οτι εχουμε ξαναπερασει μαζι στο συγκεκριμενο καταστημα κ επεμενε.....της ειπα οχι κοριτσι μου εχω ερθει πριν κανα μηνα περασα με την μαρια κ εσυ δεν ειχες ερθει ακομα(ρε ντανιελ αφου δεν μοιαζουμε Πλατύ χαμόγελο Πλατύ χαμόγελο λες να μας μπερδεψε??????)με ρωτησε πως ηταν με την μαρια.....κατι πρεπει να εχει γινει γιατι δεν μου ειπε τιποτα καλο.....συνεχεια του μασαζ που ειναι απο τα χειροτερα που μου εχουν κανει ,κ με ρωταει αν χυνω γρηγορα ,της απανταω αναλογα την κοπελα κ ποση καυλα βγαζει , γιατι λεω , μου λεει οτι αν τελειωνω γρηγορα να εχουμε κ δευτερο γυρο , εδω εγινε μια λαθος συννενοηση , την ρωτησα ποσο για δευτερη φορα κ μου ειπε 80 , της λεω με τιποτα , να πληρωσω της λεω 160 για δυο πουτσους σε 45 λεπτα καλυτερα να παρω αλλη κοπελα για αλλα 45 και οτι σε αλλα μαγαζια δινω συν 20 για δευτερη φορα....μου λεει οχι 80 ευρω δυο φορες στο σαρανταπενταλεπτο(να διευκρινίσω οτι ειχα παρει αρχικα το προγραμμα 60 ευρω φουλ 30 λεπτα ,αφου λύθηκε η ασυνεννοησία της ειπα οκ , νομιζω οτι δυο φορες σε 45 λεπτα 80 ευρω ειναι σουπερ......αφου με σκουπισε απο το λαδι εβγαλε το βεραμαν στραπλες φορεματακι της εγω της αφαιρεσα το στριγκακι της και αφου εβαλα λιγο λαδακι στα χερια μου αρχισα να της γαμαω το μουνακι της κ το κωλαρακι της με τα χερια μου , καύλωσε τελειως κ μου ελεγε να την γαμησω κ να μην τολμησω να χησω πριν χυσει αυτη πρωτη!!!!!!εγω την ταλαιπωρησα για λιγο ακομα κ ετσι μικροσκοπικη οπως ειναι την σηκωσα ορθια αναποδα για ορθιο 69 , μου τον εξαφάνισε τον πουτσο στην κυριολεξια.....την κατεβασα κατω κ συνεχισε να γλύφει τον πουτσο μου καθος και τα αρχιδια μου ενω ελεγε μην τολμησω να χυσω.....περασμα προφυλακτικου την ξαπλωσα στο μασαζοκρεβατο μπήκα μεσα της κ αρχισα να την γαμαω αργα μετα πολυ γρηγορα κ μετα απο απαιτηση της αργα μεχρι που εχυσε!!!!!!!την γυρισα πισοκωλλητα την γαμουσα δυνατα ενω ειχα στοχο το κωλαρακι της(το δινει με συν 20 κ ειναι απιστευτα σφιχτο)αλλα λογο καυλας δεν αντεχα , εβγαλα το προφυλακτικο της ειπα παρτο στο στομα κατι που εκανε κ το τελος ηρθε στο προσωπακι της κ στα βυζια της , της εδωσα χαρτι σκουπησε το μουτρακι της κ μπηκε για μπανιο για να παμε για δευτερο γυρο..επλυνα κ εγω τον πουτσο μου κ αρχισαμε ,επειδη δεν ειμαι σε φορμα τωρα τελευταια της ειπα δεν βλεπω να σε γαμαω οποτε τραβα μου μαλακια κ παρεμου πιπα ,αρχισε μια πολυ ωραια πιπα υγρη κ βαθια ενω εγω της εβαζα δάχτυλο παντου χωρις αυτη να διαμαρτυρηθεί καθολου,μετα την ανεβασα πανω στο μασαζοκρεβατο αντικριστα απο μενα την εβαλα να παιζει με το μουνακι της κ την εχυσα στα βυζια.....θα ξαναπαω σιγουρα να της σκισω το κωλαράκι , αυτη φιλε ντανιελ ναι ειναι ζυμαράκι για pse καταστάσεις......
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2011
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ντονα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
195.695
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού