Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 13 10
Μασατζίδικα 27947
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επισκεψη σημερα κατα της 14.00 για να πω τα χρονια πολλα στη βικη απο κοντα να με κερασει τουρτιτσα κ να της κανω δωρο ενα πουτσο , βικη απουσα ρεπουδακι ,παρουσες η λιζα(μακρια προσωπικη αποψη ετσι)η αννα η ρουμανα η χελεν το κινεζακι κ η βερονικα οπου κ περασα ,ενω λογο "κρισης"ολα τα δωματια πιαμενα , εκανα κανα 20λεπτο για να παρω την θεση μου στο δωματιο , στα αλλα δυο δωματια δεν ρωτησα ποιες ηταν. βερονιακα 24 χρονων ξανθια(πρεπει να κανει μια βαφη γιατι φαινονται οι ριζες...καλα κ γνωσεις κομμωτικης ο ατιμος )κανονικο σωμα υψος κοντα στο 1,68 με στηθος στην καλυτερη 2αρακι ,κ καταγωγη απο εκει που ειναι αυτος...ο μητηκοστας ο προπονητης.... ααα ναι ο κετσπαγια, απο την γεωργια δηλαδη, τρεις βδομαδες στην δουλεια ,ενα μηνα στην ελλαδα , συννενοηση στα αγγλικα ,ελληνικα κατω του ελαχιστα , μασαζακι μετριο προς καλο το περιμενα χειροτερο , αρκετη παγωμαρα στην αρχη λογο μη επικοινωνιας(αλλο τα ελληνικα αλλο τα αγγλικα)μασαζακι για κανα 20λεπτο σκουπισμα του λαδιου....με ξαπλωσε ξανα στο κρεβατι κ αρχισε πιπα πολυ καλη βαθια με χρηση χεριων οσο χρειαζεται...την ανεβασα εγω στο κρεβατι κ αρχισα να της γλυφω το μουνακι της το οποιο ηταν πολυ καθαρο κ το ποιο σημαντικο δεν μυριζε(οπως καποιας αλλης εκει μεσα....)της αρεσε πολυ το γλυψιμο κ πιεζε το κεφαλι μου στο μουνι της ενω επιανε τα χερια μου κ τα τοποθετουσε στο στηθος της....περασμα προφυλακτικου κ πρωτη σταση με αυτην ανασκελα στο μασαζοκρεβατο σταση που ειναι καλη για δυνατο γαμησι , μετα για λιγο στα ορθια , υστερα στον καναπε(2θεσιος)με αυτη απο πανω με καλη συμμετοχη , μετα στα τεσσερα πισοκωλλητα , σηκωθηκα αφαιρεα το προφυλακτικο κ της ειπα να τον παρει στο στομα , ειχαμε συνεχεια της ωραιας πιπας κ το τελος ηρθε στο λαιμο κ στο στηθος της αφου τραβηχτηκε την τελευταια στιγμη , κωλο δεν κανει ουτε δεχεται δαχτυλο εκει....εχει καλη διαθεση κ συμμετοχη ενω φιλαει ωραια κ με παθος....στο δωματιο καθησαμε 50 λεπτα , ενω πηγαμε μαζι για μπανακι αφου πρωτα εφερε καινουργια πετσετα κ για αυτην κ για μενα , στο μπανακι καταβρεξαμε ο ενας τον αλλο(σαν μικρα παιδια που ειμαστε...δεν θελω σχολια )καλη επιλογη ο βερονικα κ ανα μαθει γρηγορα ελληνικα πιστευω οτι θα ειναι ακομα καλυτερα..κοστος τα γνωστα 80.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2011
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού