Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785641
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επισκεψη σημερα 13.50 στην πορτα η ζανα κ ροστερ μαρια , νικολ(δεν ξερω συναγωνηστης εγραψε οτι ειναι λεπτη...ειναι η δευτερη φορα που την βλεπω...λεπτη παντος δεν την λες ασε που εχει κ μπουτια...αλλα οι βυζαρες βυζαρες) , γκαλινα , παολα , κ σονια ενω κ δυο δωματια ηταν πιασμενα , περασμα με σονια, αφου μου εκανε με πολυ ναζι παραπονακια επειδη την τελευταια φορα που ειχα παει με τον loop δεν περασα(κ ειδικα με αυτην) κ αφου μου ειπε οσο μου εκανε μασαζ πως περασε κ που πηγε διακοπες αρχισε ο αγωνας...επειδη σημερα βαρεθηκα να γραφω δεν θα μπω σε λεπτομεριες....δεστε παλιοτερες κριτικες μου....το μονο που αλλαξε ηταν οτι αυτη την φορα δεν με αφησε να τελειωσω στο στοματακι της αλλα στα βυζια της ,ακομα οταν μπηκε για μπανακι μου ζητησε να της τριψω την πλατη λιγο αλλα εγω αρχισα να την χουφτωνω κ με ναζι μου ελεγε σταματα σταματα...της ετριψα την πλατουλα ,μπηκα για μπανακι μετα απο αυτην κ με περιμενε κ με σκουπισε με την πετσετα(δεν το εχει ξανακανει)στο δωματιο κατσαμε σχεδον παρα κατι λεπτακια μια ωρα.....η σονια ειναι στανταρακι για μενα...
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2011
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Σόνια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.956
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού