Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 13 10
Μασατζίδικα 27947
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επισκεψη σημερα στις 18.20 με στοχο την βικη αφου την τελευταια φορα που ειχα παει πριν της διακοπες ο αγωνας ειχε ανβληθει λογο επισκεψης των ρωσων!!!!!ανοιγει την πορτα χαιρετουρες γελια κ με παει σπροχνωντας στο δωματιο, μου λεει να σου φωναξω της κοπελες της λεω οχι για σενα εχω ερθει....οκ μου λεει κανε μπανακι να κανω κ εγω κ ερχομαι....μετα απο κανα 10λεπτο ερχεται κ με βλεπει ξαπλωμενο , μου λεει τι θες κ μασαζ γελωντας, φυσικα της απανταω....παμε η βικη ειναι ψηλη κοντα στο 1.78 ενω με τα τακουνια ισα που με περνουσε εχει παντου πιασηματα βυζαρες κωλαρα μπουταρες αλλα ειναι σφιχτη...εχει απιθανα πρασινα χαμογελαστα ματια κ γλυκο προσωπο τον σεπτεμβρη κλεινει τα 25 ειναι απο την μολδαβια κ εχει κοντα 12 χρονια στην ελλαδα....στο μασαζ μου εβγαλε το λαδι πρωτη φορα μου κανουν τοσο δυνατα το μονο που λιγο με χαλασε οτι δεν ασχοληθηκε αρκετα με τα ποδια οπου ειναι το σημειο που μου αρεσει να μου κανουν μασαζ μετα απο ενα τεταρτο μασαζακι αρχισε ο αγωνας απιστευτη υγρη βαθια καραμελωμα αρχιδιων χωρις χερια ενω πραγματικα τον καταπινε ολον σε σημειοπου νομιζα οτι θα πνιγει(μου ειχε πειαλλη φορα οτι κανει φοβερη πιπα)μαλιστα κανει κ το κολπακι που οταν τον εχει βαθια μεσα στο στομα της βγαζει την γλωσσα κ γλειφει τα αρχιδια...αφου δεν εχυσα στην πιπα ανασυνταχτηκα κ οπως ηταν ορθια σκυμενηστο κρεβατι πηγα απο πισω της κ αρχισα να της γλυφω το μουνακι της,ενω της εβαζα δαχτυλα στο μουνι κ δαχτυλο στονκωλο κατι που την καυλωνε πολυ...περασμα προφυλακτικου κ στηνετασι στατεσσερα στον καναπε οπου αρχισανα την γαμαω δυνατα κ τραβοντας της τα μαλια την σηκωνω κ παω να την γαμησω στο μασαζοκρεβατο μου λεει οτι δεν την βολευει κ στρωνει την πετσετα κατω κ ανεβαινειαπο πανω μου , μετα παλι στα τεσσερα αυτη κ το τελος ηρθε με πιπα στα χειλη της...μετα πηγαμε για μπανακι μαζι ,το κοριτσι ειναι παντα αυδιαθετο ειναιγυναικα για πολλα γαμησια δεν εχειτασεις ξεπετας,οταν γυρισαμε αποτο μπανιο κ αφου ντυθηκα εφερε τα τσιγαρα της κ μιλαγαμεγια το παρελθον μας σχεδον αλλη μιαμιση ωρα....σιγουρα θα την ξαναπαρω ,το πολυ γελιο ειναι οτι προσπαθουν να μαθουν στο κινεζακι που εχουν ελληνικα κ αυτο ολη την ωρα την ακουγες να λεει μπανιο τουαλετα μικρο μεγαλο η οτι αλλα της μαθαιναν
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2011
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού