Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 13 10
Μασατζίδικα 27947
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
οταν ημουν πιτσιρικας η δασκαλα στο δημοτικο μου ελεγε Ε..... διαβασε στουρναρη θα γινεις, τα χρονια περασαν μεγαλωσα στουρναρη δεν εγινα , η μονη σχεση με το στουρναρη ειναι τα μασατζηδικα που παω ,επισκεψη στο ιδρυμα γυρω στις 17.00 και ειναι η πρωτη φορα που παω μετα την φυγη της χριστιναρας με προθεση να περασω η με μαρινα η μονικα,σαλοναρισμα η μαρινα η λιζα(η ξεπετα) κ καποια αιμηλια η ιουλια δεν επιασα το ονομα,ερωτηση για μονικα μου ειπαν οτι δεν ξερουν ποτε θαγυρισει(κατι μου θυμιζει αυτο οταν ειχε φυγει η χριστινα λεγαν διαφορες δικαιολογιες απο το να πουν καθαρα οτι εφυγε)διαλεξα μαρινα , η μαρινα ειναι ρωσιδα 14 χρονων κατα δηλωση της χα χα χα ,μου προκαλεσε εκπληξη γιατι εγω την εκανα για 15χα χα, ριξαμε πολυ γελιο σε αυτο το σημειο,μελαχρινη κ ψηλη αλλα πολυ ψηλη καθισαμε στον καθρεπτη για να μετρηθουμε(αυτη το ζητησε)χωρις παπουτσιαηταν 1-2 ποντους κοντυτερη μου της λεω εγω ειμαι 1.85 αρα εσυ εισαι 1.83,αποκλειεται μου λεει ειμαι 1.85 εσυ εισαι ψηλοτερος μου λεει,τελος παντον αρχιζει μασαζ μετριο
,οταν γυριζω ομως στην ειναι μαστορησα απιστευτη τον εξαφανιζει στην κυριολεξια ενω γλυφει κ αρχιδια ,εν αλλαγη μονο δυο στασεων λογο κουρασης(ειχε προηγηθει καταθεση στο μεταξουργειο κ σ29)τελειωμα με ισπανικη στης βυζαρες της ,εδω θελω να τονισω οτι για να τελειωσω στο στομα της μου ζητησε +20 ευρω που δεν της τα εδωσα,δεν ξερω αν θα ξαναπαω οχι γιατι δεν ηταν καλη καθε αλλο αλλα ρε παιδακι μου πολυ ψηλη δεν την κουμανταρεις ευκολα....πρωτιμω ποιο κοντουλες,ειναι αρκετα ομιλιτικη κ κανει κ αστεια παρολο που στο σαλονι δειχνει αρκετα ψυχρη ,50 λεπτα 80 ευρω...
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2011
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού