Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785691
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επισκεψη σημερα 15.00 ανοιγμα πορτας το σονακι φιλι στο μαγουλο περασμα στο σαλονι να δω τα κοριτσια μου ειπε....σαλοναρισμα ακομα η κλαουντια κ η μαρια(τι μουνι ειναι αυτο,αξιζει τιποτα?πολυ προστυχη φατσα απιστευτη πατουρα κ μαλλι οπως μου αρεσει κοντο καρε με φρατζα)περασα φυσικα με σονια....μασαζακι καλο προς μετριο ποιο καλο στα ποδια που μου αρεσει περισσοτερο,μετα απο τομασαζ με τα χερια κ ενω ειμαι μπρουμητα προσπαθεια για b2b αλλα ποιο πολυ ετριβε της βυζαρες της στο σωμα μου ενω με φυλαγε απο το λαιμο κ τα αυτια ολη την πλατη , γυρισμα κ αφου για κανα 5λεπτο φιλιομασταν ,φιλαει καλα νομιζα οτι ειμαι με την πρωην γκομενα μου αρχιζει να μου γλυφει τα αρχιδια αρκετη ωρα ενω μετα τον πηρε στο στομα ,πολυ καλη πιπα υγρη κ χωρις χερια ,μετα της λεω η σειρα μου κ αφου την ξαπλωνω στο κρεβατι αρχιζω να γλυφω το πεντακαθαρο μουνακι της...εδειξε να το απολαμβανει ενω πιεζε το κεφαλι μου προς το μουνι της, περασμα προφυλακτικου κ αλλαγη στασεων(4) ,αφαιρεση προφυλακτικου κ τελειωμα στο στοματακι της,45 λεπτα ευχαριστα ενω ειναι η τριτη φορα που την περνω κ καθε φορα ειναι κ καλυτερη,εντυπωση μου εκανε οτι ενω η προηγουμενη φορα ηταν τον νοεμβρη στη γιορτη μου με θυμοταν κ μαλιστα θυμοταν οτι ειμασταν παλι στο ιδιο δωματιο,
η σονια ειναι γλυκια φατσουλα στο σωμα ειναι ζυμαρακι που το κανεις οτι θελεις ενω ειναι ευχαριστη κ επικοινωνιακη ,φιλακια μεχρι την επομενη φορα.....
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2011
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Σόνια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.008
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού