Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 10 10
Μασατζίδικα 25381
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επισκεψη σεμερα 1530 φερρων 19 για πρωτη φορα για να τσεκαρω αλεξανδρα...χειροπρακτικη στον 6ο τα δωματια μικρα κ παλια,ροστερ δευτερο τριτα και για λατρεις οχι τον μιλφ αλλα τον γκιλφ,μονη οαση σε συγκριση με αυτε που ειδα κ μονο, η αλεξανδρα ειναι η ποιο μικρη με διαφορα αναμεσα 32-35 την εκανα, λεπτη με ωραιο στηθος κ καλη ρογα, αλλα με κοιλιτσα η φατσα της ειναι ολα τα λεφτα ,εχει πολλες φακιδες κ σε κανει να θες να την χυσεις στη μουρη,περασμα στο δωματιο κ τα κλασσικα εχεις ξαναερθει που διαβασες για μας κ τετεια μου ειπε ακομα οτι δεν μιλαει καλα ελληνικα ,μασαζ μετριο προς καλο για κανα 15λεπτο μετασ γυρισμα κ πιπα χωρις προφυλακτικο πολυ καλη υγρη, γλειφει κ αρχιδια ενω κανει παιχνηδια κ στον πουτσο με το σκουλαρικι που εχει στην γλωσσα της,γαμησι δυνατο χωρις να περνει πρωτοβουλιες ,την γυρναω στα τεσσερα για να την παρω απο τον κωλο αλλα μου αρχισε τα δεν ειμα ετοιμη τον εχεις μεγαλο κ τετοια,μου το ελεγε με τοσο ναζι που τελικα δεν με χαλασε η αρνητικη απαντηση της , εναλλαγη 3 στασεων κ χυσιμο στο στομα οπου τα εγλυψε ολα , δεν πηγαν χαμενα τα λεφτα αλλα θα ηθελα κ το κωλαρακι της,παντος ειναι ευχαριστη παρουσια, χρονος 45 λεπτα
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 03, 2011
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.114
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού