Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 158 10
Μασατζίδικα 325989
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
επισκεψη στο καλλιροης 48 η κυρια στην πορτα τα ιδια που μασ βρηκατε κλπ ,παρελαση 6 κοπελες 2 πολυ καλα εμφανησιακα ρωταω αν δουλευει η βικη δεν ειχε βγει ,εχωντας διαβασει γι αυτη περασα(κ καλα εκανα) προγραμμα 60 μασαζ κ εκτονωση με πιπα ,80 μασαζ κ σεξ ,με ρωτησε αν εχω ψαναπερασει και της ειπα οτι την ξερω απο αυτα που γραφουν στο ιντερνετ με ρωτησε τι γραφουν κ της ειπα οτι θα της πω στο τελος,ξαπλωνω βγαζει τα ρουχα της μενει με τον στριγκο ανεβαινει πανω μου ειναι πετιτ ρωσιδακι κ αρχιζει το μασαζ,μετα απο κανα 10λεπτο με ρωταει αν μαρεσει κ της λεω οτι εγω κανω καλυτερα κ μου λεει να της κανω,ξαπλωνει κ αρχιζω μετα απο κανα 5λεπτο οπως ειναι ξαπλωμενγ αρχιζει πιπα χωρις προφυλακτικο κ καραμελωμα απο κατω για κανα 10λεπτο μετα 69 ακομα κ στα ορθια αναποδα οπου κ ζαλιστηκε την βαζω στο κρεβατι κ αρχιζω γλειφομουνι βαζωντας 2 δαχτυλα μεδα κ ενα στην πισω τρυπουλα της η βικη ειναι σουπερ κανει τα παντα λες κ ειναι η γκομενα σου,περασμα πλαστικου κ γαμησι απο πανω στα ορθια πισωκολλητα αλλα το καλυτερο για το τελος χυσιμω στο στομα και στα βυζια την εκανα χαλια κ αυτη με εγλυφε ακομα .....vfm την πρωτεινω 100% μου ειπε την επομενη φορα να φερω σοκολατα να με αλοιψει κ να με γλυψει απο πανω μεχρι κατω...σουπερ το 22χρονο βικακι απιστευτο γαμησι εκατσα 55λεπτα
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2010
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
194.408
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, Antonis(6)

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού