Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785374
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είμαι σχετικά νέος είμαι στο άθλημα των μασάζιδικων και θα ήθελα να περιγράψω με λίγα την πρώτη εμπειρια που είχα από αυτό το χώρο που συνέβη πριν λίγους μήνες. Έχοντας διαβάσει πολύ καλά σχόλια για το Στουρνάρη 29 αποφάσισα τνα το επισκεφτώ με στόχο την Ελένη. Πηγαίνω λοιπόν κατά τις 20.15 και ζητάω την Ελένη. Δυστυχώς μου λέει πρέπει να φύγω τώρα γιατί έχω μία επείγουσα δουλειά. Διάλεξε μία άλλη κοπέλα. Ξενέρωσα λίγο μία και είχα πάει φτιαγμένος ,όμως τελικά αφού είδα και τις άλλες κοπέλες διάλεξα τη Ζάνα από Μολδαβία. Είναι μετρίου ανάστηματος με αρκετά καλό σώμα ,γύρω στα 30+ και σχετικά "αθώο" πρόσωπο.(Δεν είναι σκυλί). Μου προσφέρει αναψυκτικό και μπαίνουμε στο δωμάτιο. Πολύ καθαρό και περιποιημένο με ντους και καθαρές πετσέτες και παντόφλες. Κάνω μπανάκι,έρχεται η Ζάνα και ξαπλώνω μπρούμυτα στο κρεβάτι. Τότε ξεκινάει ένα λεπτομερέστατο και εξονυχιστικό μασάζ σε όλο μου το κορμί που κράτησε πάνω από μισή ώρα. Αφού κάποια στιγμή αναρωτήθηκα μήπως δεν κάνουμε τίποτα άλλο. Κατά τη διάρκεια του μασάζ η κοπέλα ήταν πολύ άνετη και μιλούσαμε συνεχώς. Κάποια στιγμή ήρθε και η ώρα του σεξ. Ξεκινήσαμε με γλωσσοφιλα ,γλυψιματα στήθους και δάχτυλοσκοπησεις. Στη συνέχεια κάναμε στάση 69 με άκαποτο τσιμπούκι. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να άντεξω αλλά και κατέθεσα πρόωρα. Βέβαια για αυτό δεν φταίει η κοπέλα αλλά εγώ που δεν μπόρεσα να κρατηθώ. Έκανα πάλι μπάνιο ,πλήρωσα το 80άρι κι έφυγα. Γενικά θα έλεγα ότι ήταν μία πολύ καλή εμπειρια και πιστεύω ότι για τα ίδια λεφτά (80 ευρώ) αξίζει χίλιες φορές το μασάζιδικο από το στούντιο. Εκείνο που με προβληματίζει και έχω απορία είναι αν αυτές οι κοπέλες είναι κανονικά δηλωμένες όπως οι ιερόδούλες κι αν περνούν από γιατρούς. Αν κάποιος ξέρει ας μου πει.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Νοεμβρίου, 2011
Αν η Ζάνα είναι 30+ τότε εγώ είμαι ο κροκοδειλάκιας Χαμόγελο
jd
jd
02 Απριλίου, 2013
Το αν περνανε η οχι απο γιατρους το ξερουνε μονο αυτες φιλε μ.γι αυτο προτιμω και το τσιμπουκι παντα με προφυλακτικο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2