Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 488 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 803590
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σαββατοκύριακο βρέθηκα στην Αθήνα και ήταν μοναδική ευκαιρία να περάσω από το ίδρυμα της Στουρνάρη για ένα "χαλάρωμα" και μία "απόλαυση"! Ανοίγει τη πόρτα η Ζάννα και με οδηγεί προς το σαλονάκι, περιμένοντας τις κοπέλες να εμφανιστούν. Ελεύθερες εκείνη την ώρα, ήταν η Στεφανία και η Μελίνα. Αμφιταλαντεύτηκα με τη Μελίνα, αλλά περίμενα να δω και τον υπόλοιπο "στόλο"! Οι άλλες κοπέλες ήταν απασχολημένες στα δωμάτια και έβγαιναν σταδιακά. Τρίτη στη σειρά ήταν η Λία, την οποία και επέλεξα, αφού το στανταράκι μου, η Μόνικα, αργούσε να βγει...Ήταν σε πρόγραμμα, όπως ενημέρωσε η Ζάννα! Η Βερόνικα, επίσης σε πρόγραμμα, οπότε οι επιλογές μου μειώθηκαν και αρκέστηκα στη Λία! Υπήρχε πολύς κόσμος ήδη σε αναμονή και κατάλαβα, ότι δεν ήταν και το καλύτερο να περιμένω όταν βγουν και τα άλλα κορίτσια!

Όμως, η καύλα είναι ο χειρότερος εχθρός σε τέτοιες περιπτώσεις και λειτουργεί εντελώς αντίθετα, από τα θέλω σου! Αφού δεν έφυγα, για να γυρίσω αργότερα που ίσως δεν θα είχε τόσο κόσμο, μπήκα στο δωμάτιο, έκανα το ντουζάκι μου και ανέμενα τη Λία. Η Λία φορούσε ένα γυαλιστερό μαύρο παντελόνι με ένα κορμάκι από πάνω και μπεζ ψηλοτάκουνες γόβες. Είχα σκοπό να πάρω το με΄γάλο πρόγραμμα των 45 λεπτών αλλά η ίδια μου αντιπρότεινε πρόγραμμα μισής ώρας λόγω, πιθανόν, του κόσμου που περίμενε έξω. Ξεκίνημα με μασάζ, το οποίο ομολογουμένως ήταν καλό (αλλά σύντομο), περιελάμβανε και το "body to body" μασάζ με άλειμμα του κορμιού της με λάδι και στη συνέχεια, από πάνω μου να τρίβει το σώμα της πάνω στο δικό μου και τη χρήση αγκώνα να "σιδερώνει" το κορμί μου. Προς το τέλος του μασάζ, για να με καυλώσει, άρχισε να με διεγείρει από κάτω με τη χρήση ενός gel, αλείφοντας όλο το κορμό του πέους, με αποτέλεσμα σε δευτερόλεπτα να καυλώσω και της ζήτησα να γυρίσω, αφού "πονούσα" μπρούμυτα. Το συγκεκριμένο gel δεν ξέρω τι συστατικά περιείχε, απλά μου σηκώθηκε γρήγορα και επίσης γρήγορα, μου ήρθε να χύσω. Την σταμάτησα για λίγο, να πάρω μία ανάσα, και την προέτρεψα να βάλω τον πούτσο μου ανάμεσα στις βυζάρες της. Ήταν ωραία εικόνα, να εμφανίζεται και να εξαφανίζεται ο πούτσος στο πλούσιο στήθος της Λίας. Ακολούθησε πίπα χωρίς σκούφο καλή σε ρυθμό και ένταση, όπου μετά από λίγο, έχυσα.

Χρόνος μασάζ + χρόνος προκαταρκτικών (γιατί σεξ δεν υπήρξε) ήταν 15 λεπτά. Συνολικός χρόνος παραμονής στο δωμάτιο, λίγο παραπάνω από 20 λεπτά.

Εντελώς διεκπεραιωτική η συνάντηση, πρώτη φορά στο μαγαζί αυτό, μου συνέβη κάτι τέτοιο...Ίσως, είχε να κάνει με την ώρα αιχμής, δεν ξέρω...Την επόμενη φορά, θα φροντίσω να πάω σε ώρα και στιγμή που να μην υπάρχει πολύς κόσμος σε αναμονή...
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2024
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λία
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.392
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nick9x, ZeroTolerance, maradona7 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2024
όταν λες ότι έχυσες με πίπα χωρίς σκούφο, τα πήρε στο στόμα κανονικά ή τον έβγαλε τελευταία στιγμή όπως μου είχε κάνει εμένα η Μόνικα;
Διότι αν σου τα πήρε στο στόμα χωρίς έξτρα, κάτι άξιζε τουλάχιστον το εξηντάρι.
11 Ιουνίου, 2024
@johnstef όχι, δεν τα πήρε στο στόμα, απλά τραβήχτηκε προς τα πίσω και "έπεσαν" στο στήθος της. Επειδή στη κουβέντα ανέφερα τη Μόνικα, πάντα περνούσα υπέροχα μαζί της. Συνδυάζει σεξουαλικότητα, το λεγόμενο "social" κομμάτι και όλη την αύρα που μεταφέρει στο δωμάτιο για να περάσει ο πελάτης υπέροχα...

review reaction 1 Johnstef
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2