Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 44 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 109365
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Περασμα απο το λαδαδικο για Ζαρα .Δυστυχως ξεκινα 13:00 οποτε πηρα Αντρεα αφου δεν υπηρχε αλλη.,Μπηκε και 11:17 στο δωματιο (ειχα μπει περιπου 11);Ξεκινησε ενα μασαζ γρηγορο απλως απλωνοντας κρεμα στο σωμα μου . Μετα απο κανα δεκαλεπτο γυρισα και την ειδα ,γυρω στα 25 ομορφο προσωπο ,βυζι διαρι με ωραια ρωγα και με καπουλια , τα οποια εγω δε πολυγουσταρω μια και ειμαι φαν των στεγνων κορμιων . Καθαρο κορμι που μοσχομυριζε..Ξεκινησα περιποιηση ,μόυ εκανε ωραια πιπα και αφου μόυ εβαλε λαστιχο ξεκινησα πηδημα < στις 11.30 μόυ ειπε οτι εχω μονο 5 λεπτα οποτε κλεβει λιγο στο χρονο. Πληρωσα για μια ακομα ωρα και ηρθε και συνεχισαμε πηδημα , το κωλοτρυπιδακι της ανοιγοκλεινε οποτε με εξτρα χρηματα το καρφωσα ,στενο και καθαρο.Οταν πηδαγα το κωλαρακι της ειχε βαλει το χερι της και μου κραταγε το πουτσο για να μπαινει μόνο το κεφαλι και λιγο ακομα , οποτε εκλεβε και εκει λιγο . Εκεινο που με χαλασε λιγο ηταν τα επαγγελματικα υποκριτικα ψεματακια της .Καταλαβα οτι δε με γουσταρε οποτε δε μπορουσα να χυσω , οποτε πεταξα τη καποτα και με πιπα εχυσα στα βυζακια της . Δε κλαιω τα λεφτα μου ,αλλα θα μπορουσα να ειχα περασει καλυτερα , οπως πχ με Μάρινα απο Σ40+42 .Καλυτερα να μη βαζει ραδιοφωνικο σταθμο το μαγαζι γιατι δε γουσταρω να ακουω διαφημησεις ,ας βαζει μουσικη .
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2024
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Άντρεα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
kaavlas
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.689
Πόντοι:
2.411
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, Tourtouristas, Giorgos H και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2024
Πόσα σου πηρε έξτρα για πρωκτικό ???
07 Μαΐου, 2024
Ωραία κριτική. Μόρτικη και με ουσία.
review reaction 1 kaavlas
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2