Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 434 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 609965
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη επιλογή από της νέες αφίξεις στο Nirvana η Anni

Anni ή δραστήρια ή παιχνιδιάρα στο δωμάτιο που δηλώνει από Κολομβίας μεριά με την συνενόηση νά γίνεται στα αγγλικά που τά ομιλεί καλά.
Ή Anni είναι η "κοντουλα" τού μαγαζιού αλλά όσο ύψος τής λείπει τόσο ενέργεια έχει.
Ευδιάθετη χαμογελαστή κοπέλα ωραίο τυπακι ή μικρή πού για τούς αγελαστους δεν προτείνεται.

Από εμφάνιση έχει ωραίο πρόσωπο με όμορφα μάτια, μελαχρινή με μακριά μαλλιά καί ύψος περίπου 1.60 με σώμα κανονικό σέ κιλά που τό δυνατό τής σημείο είναι ή κωλαρα τής, στήθος δυάρι ωραίο, καθαρή περιποιημένη και ξυρισμενη παντού με τό μουνάκι έτοιμο για φάγωμα, έχει απαλό δέρμα για όποιον τον ενδιαφέρει.

Στα του αγώνα....αφού είχα κάνει τό μπάνιο μου ήρθε ή κοπέλα στο δωμάτιο με χαμόγελο και πολύ διάθεση, αλλάξαμε δύο κουβέντες έβγαλε το ρομπακι εργασίας μένοντας με ένα μαύρο ωραίο εσώρουχο λέγοντας μου νά αραξω και θά τά αναλάβει όλα αυτή.
Ξεκινήσαμε με μασάζ που το βρήκα άνω τού μετρίου δεν ήταν δηλαδή απλό πασαλιμα, πρίν αρχίσει τό μασαζακι με χάιδευε σέ όλο τό κορμί με πονηρά περάσματα στά δίδυμα, ώρα για λάδακι μασάζ που την βλέπω και έρχεται από μπροστά μου βάζοντας μόνη της λάδι στά κωλομαγουλα τής χώνοντας μου τό κεφάλι μου ανάμεσα στα πόδια τής κάι όσο αυτή μου έκανε μασάζ σε πλάτη μου ζητούσε να ανοίξω τά κωλομαγουλα τής και να τής τρίβω τό μουνάκι τής μέσα από το εσώρουχο καύλα λέμε!!!!!
Συνεχίστηκε το μασαζακι γυρνώντας ανάσκελα βάζοντας λάδακι στο εργαλείο όπου άρχισε μια φραπεδιά άλλο πράγμα γλυφωντας μου τό στήθος ταυτόχρονα, μετά από κάποια στιγμή την σταμάτησα γιατί θά τελείωνα έτσι.

Ή συνέχεια μας βρήκε στο όρθιο προς τόν καναπέ κρεβάτι με καλό χαμουρεματακι φιλιά χάδια δαγκώματα, σέ μία στιγμή την βλέπω νά βάζει τόν καθρέφτη ακριβώς μπροστά από τό καναποκρεβατο γιατί ήθελε να βλέπει τής επιδόσεις μας....
Στημένη στά τέσσερα ξεκίνησε το κλαρίνο καλό θά έλεγα χωρίς σκούφο υγρή πίπα με γλείψιμο στα δυδιμα και λίγο χέρι αλλά δεν έμεινε πολύ στήν πίπα γιατί ήθελε να τόν πάρει άμεσα, η συνέχεια είχε πέρασμα σκουφάκι πρώτα όπου πρίν αρχίσει ή καβάλα αλείφεται με λάδι στο σώμα της και έπεσε επάνω μου τρίβοντας τό κορμί τής στο δικό σέ στυλ body body όπου σιγά σιγά τόν πήρε μέσα της δίνοντας ρεσιτάλ σέ cow κοιτάζοντας τον καθρέφτη ενώ ταυτόχρονα έτριβε της ρώγες τής, αλλαγή στάσης σέ doggy όπου ήθελε ή ίδια νά έχει τόν Ρυθμό χτυπώντας τά κωλομαγουλα τής δυνατά πάνω μου με τό γνωστό χαρακτηριστικό ήχο.....Ε δεν άντεξα άλλο ό άνθρωπος και παρέδωσα.
Στο τέλος με καθάρισε πολύ καλά σχολαστικά από τά λάδια του μασάζ όπου ανανεώσαμε τό ραντεβού μας.

Στα γενικά και για τά δικά μου πάντα γούστα ήταν μία αρκετά καλή συνεδρία με την κοπέλα νά είναι δραστήρια με όρεξη περνώντας πρωτοβουλία όπου χρειάστηκε δίνοντας τόν δικό της Ρυθμό όταν ήθελε.
Τέτοια ραντεβού θέλουμε αυθόρμητα με διάθεση όρεξη και όχι τά στημένα τύπου κασέτας.
Σίγουρα θα υπάρχει επανάληψη σέ πρόγραμμα μιας ώρας γιατί είδα έχει πολλά να δώσει.

Δεν είμαι φαν τόν Λατίνων προτιμώ τό σλαβικό dna αλλά ή εμπειρία μου, μου έχει δείξει πώς ανάμεσα στις λατινες υπάρχουν και οι καλές περιπτώσεις έστω και λίγες.

Αυτά μύστες μου είδα από τό κορίτσι, νά είμαστε καλά με ωραίες συνεδρίες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2024
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Anni
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
professor x
Μέγας
Εγγραφή:
22 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
20.336
Πόντοι:
4.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Yatoputso, dimigoall και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού