Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 102 10
Μασατζίδικα 185409
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
2.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
το μερος πλεον εχει γινει μασατζιδικο με πραγματικα εντυπωσιακες κοπελες. πολυ ομορφες. αλλα το θεμα ειναι πως δεν παμε για καλιστεια. η ολη κατασταση ηταν τραγελαφικη. με το που μπηκα, εφευγε βριζοντας ο προηγουμενος επισκεπτης. αυτο κατι επρεπε να μου πει. μπαινω μεσα, μια κυρια η οποια δεν εχει καμια ιδεα απο αυτα τα μαγαζια. εγω που πηγαινω 2 χρονια, μεγαλυτερη εμπειρια εχω. εψαχνε τις κοπελες να μου τις δειξει κανα δεκαλεπτο. αφου τις βρηκε, δεν θυμοταν ονοματα. αφου αποφασισα, δεν ηξερε ποιο δωματιο ειναι ετοιμο . ( κανενα δεν ηταν, η καθαριοτητα αστα να πανε). επιλεγω μελισα με ελευθερο στοματικο 70 ευρω μιση ωρα. μπαινει μεσα στο δωματιο μετα απο κανενα τεταρτο!! ημουν ετοιμος να φυγω! αφου μπαινει, ξεκινα ενα αβολο, αθλιο handjob. της λεω ασε, παμε στοματικο. α ναι, δεν θελω στοματικο τωρα σορρυ. με δουλευεις της λεω, για τι πληρωσα τοτε. λεει πληρωσες για σεξ. πααααμε σεξ. παιδια εκανε οτι μπορουσε για να μην ακουμπησω ουτε τα νυχακια της. με εσπρωχνε με τα ποδια και τα χερια ( παλιο κολπο κομοδινακι. δεν ειμαστε χτεσινοι) για να μην μπει μεσα το πεος. γενικα η κατασταση τραγελαφικη, της λεω οκ ασε φευγω. μου λεει αααα εχεις δουλεια? μιλαμε δηλαδη η κοροιδια η ιδια. οχι κοπελα μου, απλα δεν θελω να χανω τον χρονο μου με μη επαγγελματιες.
μαυρο απο μενα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2024
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μελίσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
519
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tawara, maradona7, Christian Kenway και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Απριλίου, 2024
Κουτοπόνηρο αλβανίδα
review reaction 1 Pa Luki Luk
30 Απριλίου, 2024
Μπράβο φίλε για να προσέχουμε!!
30 Απριλίου, 2024
Ούτε απέξω δεν περνάω πια . Τιμές εκτός αγοράς-πανάκριβο
review reaction 1 Giorgos H
30 Απριλίου, 2024
https://www.bourdela.com/sex-studio/tatoiou-71/

Το ξαναλέω.
Γιατί πριν μπεις δεν διαβάζεις κριτικές? Κεφάλι σε τοίχο!
Λυπάμαι απλά για τα χρήματα που έχασες.
Η χειρότερη Αλβανίδα όλων των εποχών.
review reaction 1 Christian Kenway
30 Απριλίου, 2024
Το μαγαζί είναι γιά τον μπούτσο πιά . Κρίμα , είχα ρίξει κάτι γαμήσια εκεί ... Ελένη , Βικτώρια , Σουζάνα και κάτι ωραία τριολέ ... κλπ κλπ
30 Απριλίου, 2024
Φόλα στο καριολακι .
Μαύρο στα αρπακτικά .
review reaction 1 professor x
30 Απριλίου, 2024
Εχω την εντυπωση πως το συγκεκριμενο στουντιο-μασαζ..( δεν εχω καταλαβει ακριβως τι ειναι..)ψολομουφατζιδικο ειναι...οποτε πηγα απο εκει..δεννν...
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7