Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 783021
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Δίδυμο με Λία και βερονικα

Τετάρτη μεσημέρι περνούσα τυχαία από την Στουρνάρη και είπα να ρίξω μια ματιά.δεν το είχα σκοπό καθότι πήγαινα για ψώνια.
Μπήκα με υποδέχτηκε η Ζάννα που είναι το απωθημένο μου.εχω ζητήσει να την πάρω αλλά μου λέει ότι δεν δουλεύει.πολυ θα ήθελα όμως να κάνει μια εξαίρεση για μένα.
Τέλος πάντων.χαμογελαστη με ρώτησε τι να με κεράσει αρνήθηκα και ζήτησα την Βερόνικα που την ξέρω και με ξέρει.
Με οδήγησε στο δωμάτιο και με ρώτησε αν θέλω δίδυμο με την λια διότι τις έχω ξαναπάρει.με λίγο δισταγμό λόγω χρημάτων δέχτηκα.
Πλύθηκα και περίμενα.
Σε λίγο ήρθαν και οι δύο με δυο ποτήρια ουίσκυ με παγάκια διότι έτσι μου αρέσει να μου κάνουν τσιμπούκι.
Η Λία είχε Γιάλια και ένα σοφιστικέ ύφος που μου άρεσε.φορουσε παντελόνι με κορμάκι πάνω με την κοιλιά έξω.η Βερόνικα ένα ολόσωμο μίνι φόρεμα.
Άρχισαν να φιλιούνται .σε λίγο ζήτησα και από τις δύο τσιμπούκι με ουίσκυ και παγάκια.ποτε η μία ποτέ η άλλη με απογειωσαν ενώ ήμουν όρθιος και αυτές ντυμένες.
Σε λίγο σήκωσα το φουστάνι της βερονικας και της εγλυψα το πολύ καθαρο μουνακι της και η Λία ταυτόχρονα μου έκανε σκυμμένη τσιμπούκι.
Ήρθε η ώρα να κάνω το ίδιο στην Λία .έβγαλε τα ρούχα της το σώμα της είναι Τριαντάρας.εκανα γλυφομούνι και σε αυτήν.
Σειρά η Βερόνικα να της τον βάλω μέσα ενώ ήταν ξαπλωμένη ανάσκελα.
Αλλαγή προφυλακτικού και πισωκολητο με την Λία.
Μετά ξάπλωσα και ζήτησα να μου ξανακάνουν τσιμπούκι με ουίσκυ και παγάκια μέχρι να χύσω.ποτε η μία ποτέ η αλλη εναλλασοταν μια τσιμπούκι η αλλη να γλύφει τα αρχιδια η ταυτόχρονα και οι δύο μαζί στον πουτσο μέχρι που τελείωσα στο στόμα της βερονικας.
Έφυγαν πλύθηκα και μετά από λίγο ήρθαν για κουβεντουλα αν έμεινα ευχαριστημένος αν τις ξαναπάρω κτλ.μου είπαν αν τις πάρω για μια ώρα και τις δύο 160 ευρώ μάλλον θα ξεχάσω το σεξ με άλλες κοπέλες διότι έχουν και άλλα κόλπα να μου κάνουν.με οδήγησαν στην έξοδο με φίλησαν και πέρασα μισή ώρα άριστα.
Θα ξαναπαω
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2024
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Λία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
84
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, sakarvats, tarifas pirea και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Απριλίου, 2024
Αν δεν έκαναν λεσβιακό έχασες.
review reaction 2 Johnyrotten
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1